Дружна родина Авіамістечка зустріла весну

26 лютого за ініціативи команди Андрія Матковського Авіамістечко відсвяткувало Масляну.

Закінчився тиждень веселої та колоритної Масниці. Полтавці проводжали зиму й зустрічали весну. Для мешканців Авіамістечка представники команди Андрія Матковського влаштували справжнє свято. Організатори намагалися зробити захід теплим і сімейним.

Депутат міської ради Майя Матвеєва говорить, що заздалегідь підготували запрошення, повідомили мешканців, залучили творчі колективи:

— Сьогодні ми з усім Авіамістечком та жителями мікрорайону Браїлки святкуємо чудове свято Масниці. Гарно зустрінемо весну — матимемо сили і наснагу плідно працювати весь рік. Якщо люди добре відпочивають, то і працюватмуть добре, — зазначила Майя Матвєєва.

Команда організаторівКоманда організаторів

Масниця — свято наповнене традиціями, танцями, піснями й ритуалами. Під час заходу радість гостям дарували вихованці школи «Юний європеєць» та студія «Естрадного вокалу» Геннадія Рагуліна.

Організатори говорять, що навіть не сподівалися зібрати так багато людей.

— Дуже приємно, що мешканці прилеглих мікрорайонів також підтримали нашу ініціативу. Хочеться, щоб кожен полтавець, який завітав на свято, отримав заряд позитиву, добра, радості, — наголосила Майя Матвеєва.

Підтримав ініціативу своїх колег і депутат міської ради Олександр Глазов:

— Дуже добре, коли в місті проводяться такі чудові заходи, — зазначив Олександр Глазов. — Подібні гуляння не тільки створюють святковий настрій мешканцям міста, а й об’єднують їх, роблячи однією сім’єю.

Розваги й конкурси Розваги й конкурси

Масниця в Авіамістечку Масниця в Авіамістечку

Смаколики для учасників заходу Смаколики для учасників заходу

Директор з навчально-виховної роботи ДМШ «Юний європеєць» Наталія Нечитайло розповіла, що подібні свята на окрузі — добра традиція:

— І День незалежності України, і День захисту дітей, і День перемоги тощо. Стараємося проводити якомога більше свят для дорослих і для дітей. Люди завжди підтримують подібні ініціативи.

За давньою традицією, під час свята провели обряд спалення «Марени» — опудала, що символізує зиму.

За матеріалами прес-служби Полтавської міської ради