Другий робочий день секретаря міськради: призначення депутатських комісій та звернення до прокуратури через викрадення печатки колишнім мером Мамаєм

Сьогодні другий робочий день Олександра Шамоти на посаді секретаря міської ради. Він також тимчасово виконує обов’язки мера Полтави. Навіть попри провокації, міська рада функціонує в нормальному робочому режимі. 

Другий робочий день на посаді секретаря Олександр Шамота розпочав вже у своєму кабінеті. Потрапити до нього вдалося без проблем, але потім нормальній роботі міськради намагалися перешкодити невідомі. За вказівкою колишнього міського голови вони окупували кабінет секретаря. А також довели до передінфарктного стану депутата міськради від СДП Олену Чірікову-Зоріну.

Триває розслідування кримінального провадження про викрадення печатки міської ради колишнім міським головою. Вчора його відкрила поліція. Мера Мамая більше не існує, тому він не має права утримувати у себе печатку. Прокуратура контролюватиме хід розслідування.

Потрібно вирішувати і організаційні питання роботи міськради. Олександр Шамота прийняв на себе керівництво містом. А у міськраді має бути оформлене звільнення колишнього міського голови, його заступників та секретаря з поверненням їм трудових книжок.

Олександр Шамота на робочому місці Олександр Шамота на робочому місці

— Це велика відповідальність. Треба закотити рукави, взяти і працювати. Тому я кожного дня на робочому місці вже о 8 ранку. До цього звикають і працівники апарату міськради. Ходити на роботу так, як заменеться, тепер не вийде, — наголосив Олександр Шамота. 

За розпорядженням тимчасово виконуючого обов’язки мера бюджетно-фінансове управління зупинить всі платежі, крім виплати зарплат бюджетникам.

На завтра призначили депутатські комісії. Головна задача — узгодити кандидатури заступників. А потім затвердити їх на сесії. Більшість напрямків життєдіяльності міста паралізовані, з профільними заступниками нормальну роботу вдасться відновити. 

Андрій Матковський Андрій Матковський

— Зараз потрібно сформувати професійну команду заступників. Я вважаю, що потрібно висувати молодь. Я готовий підказати як радник, і будемо працювати для нашого міста, — наголосив голова фракції «БПП» Солідарність» Андрій Матковський.

Попереду святкування дня міста. Тому секретар зустрівся і з представниками спілки ветеранів. Покладання запланували на 10:00 23-го вересня. Олександр Шамота також провів особистий прийом громадян.

На сьогоднішній день між 5-ма фракціями міської ради є повне взаєморозуміння заради розвитку Полтави. Серед них «БПП» Солідарність«, «СДП», «Рідне Місто», «Самопоміч» та «Свобода». 

Едуард ВолковЕдуард Волков

— Сьогоднішня робота показує консолідацію депутатів для швидкого вирішення проблем міста, — розповів депутат від партії «Рідне Місто» Едуард Волков. 

Прес-служба Полтавської міської ради