«Друге життя Уве»: феєричне кіно в Короленківському саду з гірким присмаком

Ідея влаштувати кінопоказ на природі належить Володимиру Грибову – мандрівнику, мрійнику і філософу. Про те, чому вибір впав саме на «Друге життя Уве», каже так:

«Вибір фільму мій і він повністю осмислений. Колись випадково його подивився. І зрозумів, що він геніальний. Історія, іронія, гумор, кохання, правда життя, відсутність вульгарності. Такі фільми рідко трапляюся і ще рідше потрапляють в маси, це не попса. Я проти попси. Фільм сам дивився декілька раз і рекомендував всім знайомим».

Ідею підхопила науковий співробітник музею Людмила Вітенко, запропонувала зробити кінопоказ в садку садиби Короленка.

«Ми зустрічали гостей на вході до музею. Ми раділи з того, що на фільм йшли цілими родинами, йшли невеличкі компанії молоді, йшли також люди більш старші. Всі гості були привітні, усміхнені, люб’язні. Цікаво було спостерігати, що люди купили і принесли з собою піцу, різні смаколики» , – каже Людмила.

До реалізації проекту долучилися також інші ентузіасти: Анна Цимбалюк, члени «Альтернатива-байдарки». Якість звуку та ідеальна картинка – на сто відсотків їхня заслуга.

«Наші гості із задоволенням дивилися кіно, вкрившись пледами, хрумкаючи печиво та запиваючи чаєм з термосів. Було видно, як хвиля емоцій одночасно охоплювала глядачів то сльозою жалю, то веселим сміхом. Навіть у повній темряві у людей ясно світилися очі! Було очевидно, що всі без винятку задоволені» , – продовжує ділитися відчуттями Людмила Вітенко.