«Дозорро десант» у Полтаві: чому й досі не відремонтовані полтавські підземки?

Члени «Дозорро десанту» протягом дня провели низку зустрічей та навчань для різних сторін процесу закупівель. В Полтавській ОДА були навчання для замовників. Паралельно відбувався діалог з бізнесом. По обіді фахівці онлайн-платформи зустрілися з полтавцями біля кількох критичних місць: аварійного підземного переходу у центрі, дитячого майданчика у парку «Сонячний», та гуртожитку стоматакадемії. Тут відбулася акція «Поінформуй громадянина», під час якої людям роздавали інструкцію як користуватися порталом «Дозорро» з користю як для власного гаманця, так і для гаманця міста.

Так що ж із підземками?

Кілька днів тому з’явилася офіційна інформація від Полтавської міської ради про те, що до кінця поточного року підземні переходи міста будуть відремонтовані на 70-80%. У «Дозорро» провели власне дослідження проблеми, що стала причиною низки травм та обурення полтавців.

«Вже сьогодні є відкриті кримінальні справи на підрядників, які ремонтували даний перехід (біля Головпоштамту – прим.ред). І цікаво те, що місцева влада не зацікавлена в тому, щоб дані роботи були виконані. Це вже третя спроба ремонтувати перехід. Перші дві спроби не увінчалися успіхом, тому що було укладено прямі контракти з обраними підприємствами (яким чином вони обрані, знову таки питання). Більше того, кошти були навіть перераховані. На сьогодні відкриті кримінальні провадження щодо тих підрядників, які були контрагентами за даним договором, і не виконали дані послуги», – каже координатор проекту Іван Лахтіонов.