Довгоочікуване відкриття! У Полтаві запрацювала перша кулінарна школа

7 серпня для усіх кухарів Полтави – професіоналів і любителів – стало справжнім святом: у місті відкрилася кулінарна студія «Цитрус» відомого кондитера Олени Галушки. Разом з Оленою у кулінарній студії викладатимуть найкращі кухарі Полтави. Також до «Цитрусу» запрошують усіх майстрів Полтави, щоб приєднатися до команди професійних наставників.

Справжні професіонали навчать вас робити вишукані десерти, соковите м’ясо, пухку ароматну випічку, ідеальні соуси та безліч інших страв, якими можна вразити не тільки родину чи друзів, але й вимогливих гурманів!

Італійська, українська, французька, англійська та інші найкращі світові кулінарні школи тепер можна опанувати і в Полтаві, у новій кулінарній студії «Цитрус». За словами її засновниці Олени Галушки відтепер майстер-класи з кулінарного мистецтва проходитимуть в Полтаві постійно і будуть найрізноманітнішими:

 –  На вересень вже заплановані практичні майстер-класи «Торт від А до Я», «Ніжна моцарелла», «Соуси», «Круасани та еклери», «Полтавська галушка» та багато інших. На таких майстер-класах учасники разом зі мною покроково готують страви, які потім можна забрати з собою і вразити своїх близьких.

Уже зараз майстер-класи кулінарної студії «Цитрус» користуються шаленою популярністю і це цілком виправдано: Олена Галушка – відомий в Україні кондитер, її постійно запрошують викладати для кулінарів по всій Україні. Свою теперішню професію вона обрала не відразу, змінивши крісло керівника успішного бізнесу на білосніжний кухарський фартух:

– Хочу сказати усім чоловікам і жінкам Полтави: якщо ви хочете щось змінити у своєму житті – ніколи не бійтеся міняти! Я у 47 років вирішила займатися чимось новим. Вік «за 50» – це не привід сидіти на лавці біля під’їзду і плести шкарпетки. Я їжджу по різним країнам світу, спілкуюся з цікавими людьми і мені це надзвичайно подобається. Тож у будь-якому віці можна перетворити своє хобі на професію, яку ви будете любити і працювати із задоволенням.

Кулінарна студія Цитрус

Адреса: Полтава, Вулиця Пушкіна, 79

Телефон: +380(99)725-94-20