Дорожники оновлюють шлях та зупинки до Кременчука

На замовлення Служби автомобільних доріг у Полтавській області ТОВ «Ростдорстрой» влаштовує перехідно-швидкісні смуги та заїзні кишені на автобусних зупинках на автодорозі М-22 Полтава-Олександрія.

Ці елементи проїзної частини сприяють безпечному руху автодорогами. Компанія «Ростдорстрой», яка у 2016-2017 р.р. виконує ремонтні роботи на автодорозі М-22 Полтава-Олександрія, продовжує виконувати замовлення Служби автодоріг.

Частина бригад працює над оновленням дорожнього одягу, а частина – над влаштуванням додаткових елементів проїзної частини.

– Для зручності пасажирів та водіїв громадського транспорту наші підрядники влаштовують перехідно-швидкісні смуги та заїзні кишені на автобусних зупинках. Перехідно-швидкісні смуги – це додатковий елемент проїзної частини біля споруд дорожнього сервісу, на з’їздах та в’їздах до розв’язок, – пояснює заступник начальника Служби автодоріг Анатолій Мягкохліб.

Згідно з вимогами, ці роботи проводяться разом із ремонтом проїзної частини.

Перехідно-швидкісні смуги забезпечують безперешкодний рух основних транспортних потоків.

Вони дозволяють автобусу чи маршрутці безпечно перестроїтися в потрібний ряд руху після виїзду з зупинки.

Таким чином громадський транспорт не заважає основному потоку автівок, а пасажирами зручніше користуватися такими зупинками, зазначає прес-служба Служби автомобільних доріг у Полтавській області.