Don`t panic, it`s organic: Полтавщина – нова веганська столиця України

На заході проходить виставка техніки, яку використовують для органічного землеробства. Працівники та фахівці підприємства розповіли про роботу кожного із приладів. Це культиватор для передпосівного обробітку та закриття вологи, культиватор для основного обробітку, просапний культиватор, універсальний посівний комплекс тощо. Тож учасники побачили ефективність роботи органічних технологій, отримали комунікацію з органічними виробниками та ознайомилися із технікою.

25% чорноземів всього світу знаходяться в Україні. Тому з особливою бережливістю потрібно ставитися до нашої землі. І підприємство «Агроекологія», впроваджуючи безмінеральне органічне землеробство, показує свій досвід. І це перспектива всього розвитку аграрного сектору України.

Довідково: ПП «Агроекологія» розташоване на землях Шишацького та Зіньківського районів Полтавської області. Господарювання ведеться на площі 8 тис. га. Це найбільше в Україні підприємство, яке працює виключно за технологіями органічного землеробства. Понад три десятиліття тому тут повністю відмовилися від застосування гербіцидів, пестицидів, мінеральних добрив, що дозволяє отримувати високоякісну екологічно чисту продукцію.

Підприємство має розвинуте рослинництво і високопродуктивне молочне стадо. На полях «Агроекології» отримують високі урожаї озимої пшениці, гречки, вівса, ячменю, соняшнику, кукурудзи, із зерна яких виробляють крупи та борошно. Тваринництво повністю забезпечене екологічно чистими кормами власного виробництва. Підприємство сертифіковане як виробник молока для дитячого харчування, а також атестоване як племінний завод з розведення української червоно-рябої молочної породи ВРХ.