До Полтави завітав посол Швеції

Вчора, 9 серпня представники міської влади Полтави зустрілися з Надзвичайним та Повноважним Послом Швеції в Україні Мартіном Хаґстрьомом, повідомляє Depo.Полтаваз посиланням на прес-службу Полтавської міської ради.

Посол завітав з робочим, але вже не першим візитом. Вперше він був у Полтаві у 2016 році, тоді гість ознайомився з традиціями та культурними особливостями України, а в тому числі і Полтави. Метою візиту Мартіна Хаґстрьома є сприяння шведському бізнесу в Україні , посол зазначив, що має знати про умови створення та перспективи розвитку бізнесу.

Полтавці розповіли гостю про місто, особливості його економічного, соціального та культурного розвитку і про переваги децентралізації влади. Окрім того, обговорили питання двостороннього співробітництва.

“Практично усі напрями, які ми намагаємося розвивати в Полтаві, можуть бути підкріплені співпрацею зі Швецією. Це і туризм, і сприяння малому та середньому бізнесу, освіта та наука”, – зауважила секретар міської ради Оксана Деркач.

Посол зазначив, що Полтава має потужний бренд в Швеції, але це поки що не використовується, тому обидві сторони мають спрямувати свої сили в цьому напрямі.