До Полтави завітала Надзвичайний та Повноважний посол США в Україні Марі Йованович

19 квітня в Полтавській ОДА відбулася зустріч керівництва області з представниками посольства США в Україні.

На початку зустрічі голова Полтавської ОДА Валерій Головко подякував послу та Сполученим Штатам за політичну й фінансову підтримку України, під час російської агресії.

— Позиція Сполучених Штатів була принциповою і, мабуть, ключовою, щодо стримання подальшої агресії Російської Федерації с України. США відіграло ключову роль у формуванні позиції Європейської спільноти, щодо підтримки незалежності та демократії України, — говорить Валерій Головко.

За словами голови ОДА Полтавщина є привабливою областю для інвестицій Сполучених Штатів. Співпраця країн дає можливості для розвитку справ як для українських, так і американських бізнесменів.

— Полтавщина окрім культурної привабливості має ще ресурс природних копал і промисловість, а також розвинений аграрний сектор. Думаю що США буде цікаво подивитися на Полтавщину з точки привабливості і розвитку саме цих напрямків, — говорить Валерій Головко. — Ця зустріч дасть нам можливість напрацьовувати по різним напрямкам, зустрічатися у колі бізнес представників по різним галузям. Наступна зустріч з нашої домовленості відбудеться в Американській торговій палаті в Києві, а потім, можливо, і в посольстві Сполучених Штатів.

Зустріч керівництва області та посла США Зустріч керівництва області та посла США

Марі Йованович Марі Йованович

У співпраці в галузі видобування газу й нафти обласне керівництво вбачає потенціал для розвитку та ефективного використання природних ресурсів.

— У нас є підприємства, які сьогодні співпрацюють з Американськими компаніями і цей досвід продуктивний. Високі технологічні досягнення США можуть підтримати розвиток промисловості і аграрного сектору в Україні, зокрема на Полтавщині. Дуже серйозна корпорація може бути у нас в галузі видобування газу і нафти, тому що досвід американських компаній показує, що ми можемо використовувати більш ефективно ресурси, які має Полтавщина, — говорить Валерій Головко.

Перший заступник голови Полтавської ОДА Андрій Пісоцький зауважив, що Полтавська область зацікавлена в інвестиціях і нових технологіях, та розповів про стан впровадження реформи децентралізації.

Прес-служба Полтавської ОДА