До кінця 2017 року у Полтаві планують відремонтувати 700 м вул. Героїв-чорнобильців за 7,8 млн грн

Влада Полтави виділила 7,8 млн грн на капремонт 700 метрів вулиці Героїв-чорнобильців (Чапаєва), який мають виконати до кінця 2017 року

16 березня управління ЖКГ Полтавського міськвиконкому оголосила тендер на частини капремонт вул. Героїв-чорнобильців (Чапаєва). Довжина ділянки, яку планують відремонтувати складає 700 м, а очікувана вартість — робіт 7,838 млн грн. Про це «Полтавщині» стало відомо з порталу ProZorro.

За умовами тендеру, виконавець має закінчити капремонт на ділянці від вул. Європейської (Фрунзе) до вул. Сінної до 31 грудня 2017 року. Саме такі дані вказані у документації. У самому ж оголошенні представники замовника зробили помилку. Вони вказали, що роботи проводитимуться на ділянці від вул. Великотирнівської до Сінної. Це технічно неможливо, бо вул. Героїв-чорнобильців (Чапаєва) не перетинається із Великотирнівською.

Щоб прояснити ситуацію, ми спробували зв’язатися із контактною особою Анною Шанько. Однак телефон в оголошенні також був вказаний помилковий.

Зараз триває етап подання пропозицій, який продовжиться до 3 квітня. Сподіваємо, тендерний комітет зверне увагу на нашу публікацію і вчасно виправить помилки.

Дарина СИНИЦЬКА, «Полтавщина»