До Дня міста полтавські комунальники перевіряють благоустрій

Сьогодні керівники місцевих підприємств, які опікуються питаннями житлово-комунальної галузі Полтави, на чолі з заступником міського голови Андрієм Ляміним вчергове здійснили об’їзд міста з метою — виявити прогалини в благоустрої.

Оскільки вже цими вихідними полтавці святкуватимуть День міста, одним із головних завдань комунальників є забезпечення благоустрою Полтави.

Перш за все, оглянули місце, де проводитимуться гуляння з нагоди свята — парк культури та відпочинку «Перемога».

— Тут проведемо масштабне прибирання за участі працівників установ та організацій міського підпорядкування. Основною задачею комунальників — якомога швидше звільнити територію парку від зібраного сміття та листя, — говорить Андрій Лямін.

Роботи біля Меморіалу Солдатської Слави Роботи біля Меморіалу Солдатської Слави

Також оглянули територію Меморіального комплексу Солдатської Слави, де зараз міняють плитку. Там 23 вересня полтавці вшановуватимуть пам’ять визволителів міста й усіх загиблих під час Другої світової війни. Виконавці робіт повідомили, що ремонт завершать вже завтра.

Традиційно, під час об’їзду комунальники оглянули відремонтоване асфальтне покриття. Перевірили ділянки, на яких тривають ремонтні роботи, та взяли на замітку ті, що їх потребують.

Заступник міського голови оглянув перехрестя вулиць Стрітенської та Нижньомлинської, де з’явилися провалля. За словами фахівців, цю ділянку необхідно ремонтувати комплексно, попередньо відремонтувавши зливову каналізацію, через яку утворилися пустоти, а згодом — провали. Тож, Андрій Лямін доручив спланувати виконання робіт по вулиці Стрітенській.

Відремонтований тротуар по вул. КурчатоваВідремонтований тротуар по вул. Курчатова

Оглянули й вулиці, де ремонтні роботи вже завершені. Так, у мікрорайоні Половки, виконані роботи на ділянці по вул. Курчатова. Відремонтована дорога, тротуари, заасфальтовані сміттєві майданчики та зупинки. Та на цьому благоустрій вулиці не завершиться, адже посадовець надав доручення відвести на тротуарі місце для велодоріжки. Її ширина складатиме 1,5 метри. Для цього на асфальті зроблять розмітку — суцільну лінію.

Відремонтовані тротуари у дворі по вул. Алмазній, 4 Відремонтовані тротуари у дворі по вул. Алмазній, 4

Перевірили ремонтні роботи тротуарів у дворі будинку № 4 по вулиці Алмазній. Заступник міського голови звернув увагу на облаштовані пандуси:

— Ремонтуючи двори та тротуари, додатково облаштовуємо з’їзди, щоб люди з обмеженими фізичними можливостями та матусі з колясками могли комфортно пересуватися містом.

Подібні рейди представники комунальних служб проводять щотижня, тримаючи на постійному контролі питання чистоти та благоустрою міста.

За матеріалами прес-служби Полтавської міської ради