Дніпровські мрії: які враження учасники InGreen привезли з сучасного та прогресивного Дніпра?

Початок червня запам’ятався учасникам туристичного клубу InGreen блискучою поїздкою до Дніпра.

11 червня 50 полтавських ентузіастів відвідали горде місто, що поєднує в собі давню історію та сучасний стиль. Доречно згадати, що InGreen першими в Полтаві відкрили для себе цікаві місця Дніпропетровщини і, починаючи з 2015 року, невтомно організовують насичені тури до Дніпра, орієнтовані на різні категорії мандрівників.

Червень — ідеальна пора для відвідання одного з найбільших та найпрогресивніших міст країни. Вже досить тепло, щоб вільно гуляти найдовшою набережною Європи, кататися на яхті по головній водній артерії країни та милуватися оспіваним Вакарчуком небом над Дніпром. Саме тому червневу поїздку до Дніпра обирають молоді полтавські сім’ї з дітьми. Малеча, яка ще не встигла розлетітися по таборах відпочинку та заміських садибах бабусь і дідусів, схильна з непідробним дитячим ентузіазмом досліджувати нові місця та отримувати нові знання. InGreen радить подорожувати та пізнавати України разом з дітьми — подібний тип відпочинку зміцнює родинні зв’язки, розширює світогляд та розвиває дитячу уяву.

Знайомство з містом учасники InGreen почали з захоплюючої космічної екскурсії у Національному аерокосмічному центрі, де представлені справжні космічні станції, супутники, бойові ракети та агрегати, що входять до складу різних ракетних комплексів. Таку пізнавальну екскурсію оцінили по достоїнству і школярі, і дорослі.

Трішки згодом на InGreen-івців чекала прогулянка за куліси справжнього телебачення на Дніпропетровському телецентрі. Учасники ексклюзивної екскурсії отримала змогу розпробувати тонкощі телевізійної кухні та побачили, як «готуються» справжні новини. Клуб InGreen — єдині в Полтаві, хто пропонує екскурсію на діюче телебачення для збірних груп, адже потрапити за куліси телецентру самотужки практично нереально.

Далі за планом був похід до приватного технічного музею «Машина Часу», що представляє собою найцікавіше зібрання зразків транспорту середини XX століття — повнопривідного «Москвича-410», автобуса типу КАвЗ-651, «бойових» ралійних «Запорожців» і «Москвичів», десантної вантажівки ГАЗ-66В, американського купе Chevrolet Belair з гаража Галини Брежнєвої та інші раритетів, що змушують сяяти очі і дорослих, і маленьких хлопчиків.

Розкрити творчий потенціал дітей та дорослих допоміг Музей цікавої науки і квестів SmartZone — це інтерактивний музей нового покоління, який розвиває у дітей зацікавлення точними науками. Цей музей відкрився у березні 2017 року, тому учасники туристичного клубу InGreen були першою полтавською групою, яка його відвідала. Шляхом проведення різноманітних дослідів куратори музею допомагають полтавцям поринути у світ фізичних явищ, які нас оточують та збагнути їхню суть.

Ну і, звісно, якою може бути екскурсія Дніпром без катання по Дніпру. Для цього організатори обрали найцікавіший плаваючий засіб із усіх можливих — справжнісіньку піратську дерев’яну яхту. Вперше річкову прогулянку на стилізованій яхті InGreen спробували рівно рік тому у червні 2016. Пережитий досвід залишив настільки позитивні враження, що поїздку на піратській яхті вирішили повторити і цьогоріч. Окрім запланованої організаторами програми, учасники подорожі мали вільний час для самостійного знайомства з містом.

Керівник туристичного клубу InGreen Ольга Влох дуже любить поїздки в Дніпро:

— Ми їздимо в Дніпро з 2015 року та маємо декілька абсолютно різних ексклюзивних програм для дорослих та дітей. Взимку це казкова екскурсія на ялинки та неймовірну новорічну ілюмінацію. Для чоловіків, які часто нудяться під час поїдок у парки чи палаци, існує програма з відвіданням надсучасного заводу INTERPIPE, що поєднує інноваційні сталеплавильні технології, новий підхід до виробничої культури та сучасні арт-інсталяції данського художника Олафура Еліасона. Вже вдруге пройшла літня поїздка для батьків та дітей із численними розвагами. Приємно що ми перші відкрили Дніпро для полтавців і продовжуємо знаходити нові музеї та цікавинки цього великого промислово міста.

Поїздка в місто Дінпро із катанням на яхті буде проходити наступного року, а цього літа на полтавців чекає ще багато маршрутів від InGreen. Шукайте нові та унікальні екскурсії Україною з Полтави на сайті організаторів: http://ingreen.in.ua

Глаша ЗЕЛЕНА