Для хворої на рак крові Полтавської дівчинки збирали кошти, роздаючи квіти із повітряних кульок

У лютому 3-річній дівчинці із Полтави Ані Пасічній лікарі поставили страшний діагноз – лімфобластний лейкоз. Вже другий місяць її рідні та їх друзі роблять усе, щоб побороти хворобу.

Кошти на лікування,а також донорів крові шукають через групи у соціальних мережах. А нещодавно друзі родини зареєстрували «Благодійний фонд Анюта»,який надасть більше можливостей у допомозі при лікуванні. 8 березня фонд провів у Полтаві першу акцію.

Задум друзів був наступним – роздавати квіточки із кульок усім людям, які зроблять благодійний внесок для допомоги Ані. Для того, щоб зробити 800-1000 квіток із кульок, потрібні були зусилля багатьох людей. Тому організатори дякують усім тим, хто допомагав надувати кульки та робити квіточки. А окреме спасибі говорять друзям Альони та Андрія Пасічних – фірмі «Кулька з перцем» & декор Надії Кузьмічової https://kuzmichev.com.ua/ , а також фірмам ООО “Європа уно тренд Україна”  http://sharik.uaта компанії «Арт-студія SHOW» https://optshow.com– за те, що надали кульки для квіточок.

Перший у своїй історії захід «Благодійний фонд Анюта» провів 8 березня у одному із торгових центрів Полтави. Організатори намагались максимально розповсюдити інформацію про Аню, про її хворобу і про ту допомогу, яку може надати кожен.

При цьому допомога може бути не лише фінансовою. Це може бути будь-яка корисна інформація, донори, які готові здати кров.

Щодо фінансової сторони, то 8-го березня під час заходу зібрали 9 385 гривень 75 копійок.

Сьогодні фонд працює лише на ініціативі друзів родини Андрія та Алени. У подальшому потрібна буде допомога значно більшої кількості людей. Кожен може стати волонтером фонду. Для цього потрібно тільки заповнити анкету Волонтера за допомогою якої кожен зможе доєднатися до команди, яка разом допоможе Ані здолати хворобу, Посилання на анкету волонтера https://docs.google.com/forms/d/1tubtwXQXwisP5ahs6Lna3cK7S90Rz9kCuK1CYoIlmTk/viewform?ts=5aaf7a1d&edit_requested=true

Усю інформацію про потрібну допомогу та хід лікування ви можете знайти у групі https://www.facebook.com/groups/pl.saveannaабо на

https://www.facebook.com/bf.anyuta/

Фінансово доєднатися до порятунку маленької Ані ви можете вже сьогодні за наступними реквізитами.

«Благодійний фонд АНЮТА»

 Карта ПриватБанк 5169 3305 1360 7447

 (Корпоративна картка рахунку фонду, оформлена на директора фонду Щербу Сергія Володимировича)

 «Благодійний фонд Анюта»

p/р  ‎26006054645067 в ПРУ ПриватБанк

МФО 331401

ЄДРПОУ 41976161

Додаткову інформація можна отримати за телефонами фонду:­­
 0532
650525 або 050 305 03 95