Для дітей з греко-католицьких сімей Полтави розпочався табір «Канікули з Богом»

З 27 по 30 березня у Полтаві на базі молодіжної платформи УГКЦ «Дзиґа HUB» проходить дитячий табір «Канікули з Богом». Його учасники — полтавські діти віком 8-13 років.

Наразі у молодіжному осередку проходить ремонт. Але завдяки співпраці між парафіями Пресвятої Трійці УГКЦ та Воздвиження Чесного Хреста РКЦ дитячий табір відбувається у приміщенні Римо-Католицької Церкви. 

Місцевий настоятель храму Воздвиження Чесного Хреста отець Ципріян Чоп, ОМІ, привітав учасників кількаденного табору: 

— Це дуже добра ініціатива, щоб діти під час канікул не сиділи вдома, не витрачали час на пустощі, комп’ютери, але, щоб могли більше часу присвятити духовному, особистому та інтелектуальному росту.

Цього тижня у полтавських загальноосвітніх школах передбачені весняні канікули. Тому священики УГКЦ разом зі сестрою Маркеллою Венгер, ЧСВВ, яка відповідальна за проведення табору, вирішили використати цей час з користю для місцевих дітей, всебічного розвитку їхніх талантів.

Організатори Організатори

Заходи Заходи

Місцевий парох Свято-Троїцького храму УГКЦ Юрій Кролевський розповідає, що таку ініціативу для дітей під час канікул проводять не вперше:

— Ми побачили гарні результати таких ініціатив. Тому вирішили системно та програмно підходити до організації дитячого табору, щоб дітям було цікаво і корисно, щоб сприяти їхньому всебічному християнському розвитку. 

«Канікули з Богом» — парафіяльна ініціатива, яка допомагає дітям розпізнати таланти, стати креативнішими та винахідливішими.

Одна з головних цілей проекту — допомогти підростаючому поколінню поглибити розуміння суспільних істин, переосмилити свою християнську ідентичність. 

Рухливі ігри Рухливі ігри

Відповідальна за проведення та організацію дитячого табору «Канікули з Богом» сестра Маркелла Венгер, ЧСВВ, наголошує на важливості та доцільності таких заходів:

— Такими ініціативами маємо можливість закріпити усе, чого навчаємося у недільній парафіяльній школі протягом року, поглибити знання дітей зі Святого Письма та мати більший дотик до формування християнських цінностей.

Заходи завершаться у п’ятницю. У програмі табору: щоденна участь у Службі Божій, уроки християнської етики, ігри та змагання, майстер-клас з виготовлення Великодніх листівок, банси, перегляд фільму, похід в ігроцентр на квест, та у кінотеатр. 

Організатори запланували один день табору зробити екологічним — діти відвідають одну зі заповідних зон на Полтавщині та дім Милосердя у селі Деменки, де пройде висадка дерев.

Прес-служба парафії Пресвятої Трійці УГКЦ у Полтаві