Для чого люди бігають?

Донедавна я не замислювалась над цим питанням.

Хтось хоче схуднути або бути підтягнутими. Хтось подихати свіжим повітрям чи погуляти з собакою. Хтось – поспілкуватися з друзями (згадаймо американські фільми – там усі бігають повільно і одночасно спілкуються).

Чому я почала бігати?

Зізнаюсь, я почала бігати, бо це просто ( в школі добре вдавалося) + безкоштовно + не потребує спеціальної екіпіровки (як кожна дівчина я довго вибирала спортивний костюм, але зрештою побігла в тому, що був 🙂 ).

І ще одне – я пообіцяла. Так, мене банально підловили – я в середині травня пообіцяла пробігти 10км на Першому полтавському напівмарафоні. А пообіцяла – виконуй!

Перший раз бігти було просто – на те він і перший раз. Потім боліли ноги (без тренувань – що ж я хотіла?) Потім не хотілось. Потім було жарко. Потім холодно. Але доля не давала мені шансу втекти – до Дня Конституції в Полтаві марафон! Дистанції – 2 та 10. Відразу на 10 я не ризикнула, тому вирішила бігти 2. І тут почалося найцікавіше:

Чому я продовжую бігати?

Свої 2 км пробігла я швидко, тому пішла знайомитись з організаторами та роздивлятись та фотографувати учасників.

І що я побачила? Чоловіків і жінок поважного віку. А може й не уже поважного – як каже мій тато, “молоді пенсіонери” – ті, хто тільки вийшов на пенсію. А під час нагородження з’ясувалося, що це учасники категорії “70+”. І це не вага, а вік!

Тобто у їхньому віці не тільки добре виглядають, але й бігають! Та ще й як бігають!

Чого вартий Валентин Позивайлов з Диканьки, який на запитання про кількість марафонів та напівмарафонів відповів: “Марафрнів 56, а напівмарафони після 30 штук перестав рахувати!”

Ці слова 75-річного спортсмена – гарний стимул тренуватись!

2224 25 26 27 2 29 30 31 32 33 34

 

Валентин Позивайлов з Диканьки ділиться секретами бігу