Держслужбовців з апарату Полтавської ОДА навчали ефективно працювати у Facebook

Сьогодні у Полтавській ОДА пройшов перший тренінг для держслужбовців щодо роботи з власною сторінкою у Facebook. Лекторами заходу стали представники Yoda Consult — медіаконсультанти Денис Старостін та Роман Повзик.

Це перший захід у Полтавській ОДА такого формату. Його учасниками стали працівники апарату облдержадміністрації. Ініціатором навчання став заступник голови — керівник апарату ОДА Микола Білокінь.

Презентацію Денис Старостін та Роман Повзик зробили спеціально для держслужбовців. Головна мета навчання — допомогти чиновникам ефективніше працювати у соцмережі Facebook, зокрема зі своєю особистою сторінкою.

Роман Повзик читає тренінг Роман Повзик читає тренінг

Аудиторія Аудиторія

— Нині у суспільстві є величезний запит на відкритість держслужбовців. І потрібно робити все, щоб цей запит задовольняти, — пояснює медіаконсультант Денис Старостін. — Активна робота у Facebook приносить результат. Це і поширення інформації про свої проекти та роботу, моніторинг громадської думки, створення образу відкритого службовця перед громадою та журналістами, робота з негативом, підвищення авторитету в очах керівництва. І злочин — цим не користуватися.

Лектори розповіли про переваги Facebook та приклади держслужбовців, які ефективно працюють з цією соцмережею. Також вони пояснили, який тип контенту найкраще сприймається у цьому середовищі та що саме можуть постити чиновники, щоб отримувати хороше охоплення.

Від теоретичної частини перейшли до практичної складової. Роман Повзик детально розібрав складові будь-якого посту й інструменти особистої сторінки. До них відноситься текст, фото, відео, геолокація, почуття або дії, наліпки, відмітка друзів. До кожного з цього елементу він наводив правила, про які варто пам’ятати, щоб не зруйнувати враження про себе.

Денис Старостін проводить навчанняДенис Старостін проводить навчання

Під час заходуПід час заходу

Медіаконсультант пояснив, що не лише постами можна створювати ефективне позиціонування себе. Для цього є й коментарі та реакції. Але і з ними треба буде обережними, щоб не спричинити негатив.

Одними з ключових частин роботи у інформаційному просторі, лектори назвали оперативність та роботу із журналістами. Адже у сучасних умовах, хто перший публікує інформацію, той і отримує увагу аудиторії.

Наприкінці тренінгу лектори навели фразу з пісні гурту «Океан Ельзи» — «Хіба хтось сказав тобі, що буде легко». За їхніми словами, активна медіаприсутність — це важка системна робота. Але нею потрібно займатися, вчитися, засвоювати нововведення. Адже держслужбовець працює з людьми і для людей.

Прес-служба Полтавської ОДА