Держаудитори Полтавщини розповіли студентам кооперативного коледжу про особливості власної роботи

23 листопада співробітники Держаудитслужби в Полтавській області провели фахове виховання для студентів Полтавського кооперативного коледжу на тему «Діяльність Держаудитслужби з контролю за виконанням місцевих бюджетів».

— Не секрет, що запорукою успішної праці є кваліфіковані та професійні кадри, — говорить очільниця Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області Ірина Салогуб. — Нині реформа служби вимагає не лише професійного розвитку працюючих державних аудиторів, а й підготовки висококваліфікованих фахівців у галузі державного управління та фінансів. 

Саме з метою ознайомлення молоді з реформами Держаудитслужби працівники Управління провели зустріч із студентами Полтавського кооперативного коледжу. Спілкувалися на тему «Діяльність Держаудитслужби з контролю за виконанням місцевих бюджетів». Державні аудитори познайомили студентів з новими методами контролю та удосконалення аудиторських досліджень. Окремо звернули увагу на профорієнтацію при виборі майбутньої професії та місця роботи. 

Фахову зустріч проводили для студентів 2-3 курсів спеціальностей «Облік і оподаткування», «Фінанси, банківська справа та страхування» та «Оціночна діяльність». Начальник відділу контролю в органах влади, оборони, правоохоронних органах та за місцевими бюджетами Вадим Россоха ознайомив студентів із повноваженнями Державної аудиторської служби України та порядком проведення державного фінансового аудиту виконання місцевих бюджетів. Завідувач сектору по роботі з персоналом Сергій Ткач розповів майбутнім спеціалістам кваліфікаційні вимоги до кандидатів на вступ до державної служби, в тому числі до Держаудитслужби, вимоги та порядок проведення конкурсу на заняття вакантних посад державної служби.

Начальник відділу контролю в органах влади, оборони, правоохоронних органах та за місцевими бюджетами Вадим Россоха Начальник відділу контролю в органах влади, оборони, правоохоронних органах та за місцевими бюджетами Вадим Россоха

Викладач циклової комісії фінансово-економічних та облікових дисциплін Олена Москаленко розповіла, чому такі зустрічі важливі для студентів:

— Діяльність Держаудитслужби вивчають на заняттях з дисциплін «Фінанси», «Контроль і ревізія», «Бюджетна система» та інших предметів фахового напрямку. Але молодь не завжди розуміє, чому потрібно навчатися, як на практиці можна застосувати теоретичний матеріал. Запрошені фахівці прикладами зі своєї діяльності допомагають змотивувати студентів до навчання. А ми завжди раді, коли є можливість поєднати теорію з практикою.

Завідувач сектору по роботі з персоналом Сергій Ткач Завідувач сектору по роботі з персоналом Сергій Ткач

Своїми враженнями від зустрічі з молоддю поділився завідувач сектору по роботі з персоналом Сергій Ткач: 

— Сподіваємось, що дана зустріч для студентів стане стимулом для продовження навчання на відмінно, допоможе визначитись із майбутньою професією. А ми, Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області, у недалекому майбутньому, очікуємо молодих, енергійних, професійних державних аудиторів.

Нагадаємо, що минулого тижня державні аудитори області теж навчалися. Держаудитслужба України, спільно з Полтавським національним технічним університетом імені Юрія Кондратюка, організувала для працівників служби триденний семінар на тему: «Вдосконалення механізмів реалізації державних фінансових аудитів в контексті виконання Стратегії реформування системи управління державними фінансами».

Прес-служба Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області