«Дерево впало, мавпи розбіглись»: чому в Полтаві не ремонтують вулицю Чураївни?

Ось свіженьке відео про стан вулиці О.Бідного зі сторінки фейсбук Валерія Явтушенка:

[embedded content]

Журналісти 0532.uaвирішили спитати, коли ж ці так звані «дороги» відремонтують, у мера Полтави Олександра Мамая, людини, яка найкраще знається на питанні і може напряму впливати на його вирішення (ну, вже коли сам очільник міста дає особистий дозвіл на закриття Білої Альтанки для проведення приватного заходу, то вже в питанні ремонту доріг на щось таки впливає). Ось його відповідь:

– На сьогоднішній день був проведений тендер, структура «Будгарант-7» виграла цей тендер і внесла 1 мільйон застави. Але, на превеликий жаль, власник цієї структури розбився під Лубнами насмерть. Коли дерево падає, то мавпи розбігаються. На сьогоднішній день немає спадкоємця, ми ведемо перемовини з одними, другими, третіми… Немає спадкоємця, який би взявся далі за цю будівельну компанію. Якщо там визначаться зі спадкоємцем, то вони робитимуть цю дорогу, якщо ні – оголошуватимемо новий тендер. Ми не ставили цю дорогу у чергу поточних ямкових ремонтів, тому що було бажання не косметично, а капітально відремонтувати кілька вулиць: Бідного, Головка і Чураївни до об’їзної дороги. Проект готовий, є ескізи, він пройшов експертизу, кошти – декілька десятків мільйонів гривень – вже також виділені. Але немає кому зробити.

То ж, виходить, що питання капітального ремонту вулиць у мікрорайоні Левада зависло в повітрі на невизначений час. Принаймні, цього року точно місцеві мешканці не побачать нових доріг. Ну, якщо, звісно, підрядник встигне обрати нового керівника, почати і закінчити усі роботи до настання дощової погоди. Як кажуть, «ну, вы держитесь тут! Всего хорошего, счастья и здоровья!»