Депутати, які вийшли з фракції СДП, вже голосують в унісон з «ширкою»

Сергій Луценко та Денис Поліщук, яких відкликає СДП і Ярослав Мартинюк, який вийшов із фракції вслід за ними, підтримали рішення провладної більшості про розміщення МАФів. Про це повідомив голова фракції Соціал-демократичної партії Олександр Шамота. 

«Це черговий аргумент на користь відкликання Луценка та Поліщука. Сьогодні до них приєднався ще й Ярослав Мартинюк. Тепер у Мамая офіційно три зрадники-тушки. Це поки — скоро ми завершимо процедуру і на їхні місця зайдуть нормальні депутати, які не прислужуватимуть „ширці“ у їхньому перетворенні Полтави на місто-базар. Це тріо сьогодні відкрито присіло на „ширку“ з баригами Мамаєм і Матковським — вони разом з ними дали голоси за МАФи на вулиці 23-го Вересня та 5 кіосків біля обласної лікарні. До того ж в унісон з „ширкою“ вони підтримали заниження пайової участі у 80 разів — бюджет недоотримає більше 4 мільйонів гривень. Плюс, із голосування за виділення коштів на висвітлення, тепер зрозуміло чому комунальні ЗМІ почали активно піарити депутатів-зрадників», — розповів Шамота.

У СДП нагадують, збір підписів за відкликання депутатів Луценка та Поліщука триває, навіть попри те, що необхідна кількість уже зібрана. Підтримати позбавлення мандатів депутатів-зрадників можна в наметах Соціал-демократичної партії, або в приймальні на Зигіна, 19.

«У нас продовжують запитувати чому ми відкликаємо зрадників — сьогодні щурі показали свою істинну суть. В перший же день Луценко, Поліщук та Мартинюк почали голосувати за відверто корупційні рішення «ширки». У нас було два варіанти, як вчинити із ними. Перший — широко всміхатись, як Юля і Петя, і робити вигляд, що в нас нема «крис», які лазять по державному кориту і жеруть. І розповідати при цьому, що ми опозиція, плодячи політкорупцію. І другий — зібратись, підняти свої зади і вигнати пацюків, щоб привести нових людей, які працюватимуть, як ми обіцяли простим людям. За 27 років ми перша партія, яка системно взялась за боротьбу проти політкорупції і почала з себе. Далі ми працюватимемо над законом, щоб українці могли відкликати мерів, депутатів облрад і Верховної Ради та Президентів», — заявив голова СДП Сергій Каплін.

Прес-служба Соціал-демократичної партії (СДП)