Депутати СДП стали на захист паркінгу на Леваді, який ширка хоче віддати під забудову

Понад 200 автолюбителів Левади можуть залишитись без місця для парковки, адже автостоянку, яка роками була прихистком для їхніх автівок збираються ліквідувати й віддати під забудову. Депутати Міської та районних у Полтаві рад від Соціал-демократичної партії (СДП) кажуть до останнього будуть підтримувати автовласників

— Чи потрібна стоянка на Леваді? Це питання ширка Мамая та Матковського за підтримки Батьківщини давно для себе вирішила. Але місцевим автовласникам 200 автомобілів потрібна, — говорить депутат фракції СДП Полтавської міської ради Юрій Синяк. — Але, на жаль, влада на хоче чути простих людей! Сьогодні разом із автовласниками намагалися звернутися до міського голови та передати йому лист та підписи мешканців Левади, щодо подальшого функціонування автостоянки на Миру, 18 в! Але — безрезультатно, — каже Синяк.

Юрій Синяк Юрій Синяк

Загалом разом із депутатами під міську раду приїхало понад 50 автомобілів, які ризикують залишитися без паркінгу. Люди вимагали зустрічі із мером, аби передати йому своє звернення. Начальник управління звернень громадян нашого міськвиконкому Ігор Верига пообіцяв протестувальникам, що протягом години Олександр Мамай прийме ініціативну групу для налагодження діалогу. 

— Мені було дуже соромно за поведінку Олександра Федоровича. Він пообіцяв прийняти та вислухати ініціативну групу, яка чекала в черзі годину, а потім вийшов з кабінету та втік! Сьогодні під стіни Міської ради приїхало близько 50 автомобілів, як попереджувальна акція — не допомогло!!! — отже ми підготуємо більш масовий захід. Якщо з першого разу не доходить, будемо діяти інакше наступного разу ми заблокуємо всі входи і виходи з Мамаєм усередині, нехай посидить і подумає, — обурився соціал-демократ Ігор Кислов.

Соціал-демократи говорять будуть продовжувати акції протесту та пікети доки влада не почує їх та мешканців Левади.

— Сьогодні зібралось більше 50 авто. Поїхали біля міськради, припаркувались по колу. Чекали годину, а мер вийшов, розвернувся і, вибачте за вульгарне слово, став на лижі і зробив ноги. Запитали у Вериги хто бреше мер чи він, що пообіцяли і не прийняли людей — у відповідь ігнор. Доведеться їм нагадати, що людей ігнорувати не можна, — говорить депутат СДП Київської райради Дмитро Грузда.

Прес-служба Соціал-демократичної партії (СДП)