Депутати Полтавської облради розглянуть кандидатури Рогова та Солов’я до складу комісії патрульної поліції

На позачерговій сесії депутати направлять двох своїх представників від РПЛ та «УКРОПу» до складу поліцейської комісії Управлінь патрульної поліції в Полтаві та Кременчуці

31 травня відбудеться 16 позачергова сесія Полтавської обласної ради 7 скликання. Порядок денний складається із чотирьох питань:

  1. Про поліцейську комісію Головного управління Національної поліції у Полтавській області.
  2. Про обрання представників до складу поліцейської комісії Управлінь патрульної поліції в Полтаві та Кременчуці Департаменту патрульної поліції Національної поліції України.
  3. Про затвердження переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області, що підлягають приватизації у 2017 році.
  4. Про дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки, яка знаходиться в постійному користуванні Полтавського обласного комунального виробничо-комерційного підприємства «Полтавапаливо».

При цьому основним, позачерговим питанням, є 2 пункт порядку денного. Як нам стало відомо від кількох депутатів обласної ради, патрульні поліції Полтави та Кременчука не можуть набирати нові кадри без початку роботи відповідної поліцейської комісії. Ця ж перепона не дозволяє втілитися в життя планам щодо патрулювання траси Київ — Харків. Комісія має запрацювати вже з 1 червня.

Поліцейська комісія складається із 5 членів. Дві кандидатури повинна надати обласна рада. На сьогодні — це депутат облради Руслан Рогов (голова фракції РПЛ) та депутат Сергій Соловей (голова фракції «УКРОП»). Хоча є й інші кандидати, наприклад, фракція «Свобода» має намір подати в обидві поліцейські комісії — свого депутата Ігоря Скляра.

Руслан Рогов, Сергій Соловей та Ігор Скляр Руслан Рогов, Сергій Соловей та Ігор Скляр

Щодо поліцейської комісії ГУНП, то залишається непроголосованою кандидатура Геннадія Коваленка (БПП «Солідарність). Можливо, під час сесії поставлять на голосування й іншу кандидатуру — Анатолія Шкарбана, депутата облради кількох попередніх скликань, представника партії «Відродження». Втім, голосування по цій комісії не є критичним, адже керівництво обласного ГУНП заявило депутатам, що продовжують нормально працювати й без цієї комісії.

Ян ПРУГЛО, «Полтавщина»