Депутати облради планують збільшити 4-річне фінансування полтавського аеропорту до 354 мільйонів

Фінансування програми розвитку полтавського аеропорту планують збільшити на 3 мільйони гривень — до 354 мільйонів на 4 роки

На одній з чергових сесій Полтавської облради депутати планують розглянути питання збільшення фінансування підтримки та розвитку ПОКП «Аеропорт-Полтава» до 354,2 млн грн. Відповідний проект рішення був опублікований на сайті Полтавської ОДА 17 листопада.

«Програму розвитку та підтримки ПОКП «Аеропорт-Полтава» на 2017-2020 роки» Полтавська облрада затвердила 31 січня 2017-го. Згідно з нею, за 4 роки на розвиток аеропорту планували витратити 351,2 млн грн. Гроші на це виділятимуться з державного, обласного, районних, міських бюджетів, а також бюджетів сільрад та ОТГ й інших джерел.

За новим проектом у 2018 році фінансування з обласного збільшиться на 3 мільйони гривень За новим проектом у 2018 році фінансування з обласного збільшиться на 3 мільйони гривень

Нині ж депутати планують збільшити фінансування програми до 354 млн грн. Згідно з текстом проекту додаткові кошти виділятимуться з обласного бюджету і будуть витрачені у 2018 році.

Нагадаємо, в рамках цієї програми 27 червня ПОКП «Аеропорт-Полтава» уклав два договори на розробку проектів огорожі та реконструкції терміналу. Загальна вартість проектів складає 900 тис. грн. Виконавцями є ТОВ «ЕЛБИ» і ТОВ «К і К». За даними порталу публічних фінансів Є-data, жодної копійки аеропорт їм не заплатив. Вірогідно, за 5 місяців розробка проектів ще не була завершена.

Дарина СИНИЦЬКА, «Полтавщина»