Депутати міськради ввели піврічний мораторій на встановлення нових МАФів у Полтаві

На сесії міськради депутати міськради майже одностайно проголосували за введення мораторію на встановлення нових МАФів у Полтави, який діятиме до кінця 2017 року

16 червня відбулась одинадцята сесія Полтавської міської ради сьомого скликання. На ній депутати розглянули понад 80 питань. Одне з них стосувалось введення мораторію на розміщення тимчасових споруд у місті.

Мораторій вимагали ввести депутати опозиції після подій, які відбулись 5 квітня біля арки «Газетного ряду». Олександр Мамай також, ще у квітні анонсував запровадження цього мораторію.

Ще зранку проекту такого рішення не було в переліку порядку денного. Проте на початку засідання його включили в список. В результаті рішення підтримали 36 з 37 присутніх депутатів.

Згідно з текстом рішення, з дня його підписання мером й до 1 січня 2018 року, у місті діятиме заборона встановлювати нові тимчасові стаціонарні споруди. Рішення не стосується вже встановлених споруд.

Олександр Мамай про мораторій на нові МАФи (2017.06.16) Олександр Мамай про мораторій на нові МАФи

UPD. Уже після сесії Полтавської міськради Олександр Мамай заявив, що мораторій на розміщення МАФів триватиме рік, тобто, до 16 червня 2018 року. Хоча в тексті рішення прописана інша дата — до 1 січня 2018 року.

Максим САМОЙДЮК, «Полтавщина»