Депутати доручили розробити проект рішення щодо пам’ятника Андрію Кузьменку в Полтаві

Андрій Кузьменко Андрій Кузьменко | Фото: Roxy Less, грудень 2014 року

Депутати Полтавської міськради не проти встановлення меморіалу пам’яті Андрія Кузьменка (Кузьми Скрябіна), а тому доручили управлінням розробити проект рішення

На сьогоднішньому засіданні депутатської комісії з питань архітектури та містобудування Полтавської міської ради депутати розглянули петицію № 192 «Про визначення місця, та надання дозволу на встановлення меморіалу пам’яті Андрія Кузьменка (Кузьми Скрябіна)».

Не зважаючи на те, що на засідання не запросили автора петиції, депутати висловилися не проти такої ініціативи. Тому проголосували за доручення відповідним управлінням розробити проект рішення і зустрітися із автором ініціативи. Відомо, що автор петиції пропонує встановити пам’ятник відомому співакові або у Парку Скорботної матері, або у Парку Перемога. Пам’ятник планують збудувати за кошт спонсорів та за участі волонтерів.

Нагадаємо, петицію щодо встановлення Меморіал пам’яті Андрія Кузьменка (Кузьми Скрябіна) подала Олена Матієнко 12 травня цього року. Автор просила розглянути питання про дозвіл на встановлення та визначення місця розташування меморіалу і запевнила, що його виготовлять коштами волонтерів, прихильників та однодумців. Наразі петиція зібрала 253 підписи з 250 необхідних.

Нагадаємо, лідер гурту «Скрябін» Андрій Кузьменко загинув у ДТП в Дніпропетровській області 2 лютого 2015 року.

Ян ПРУГЛО, «Полтавщина»