Депутата, підозрюваного у вбивстві «свободівця» Олега Супруненка, взяли під варту на 2 місяці

В центрі — Хачатур Хачатрян, праворуч — перекладач, доцент ПУЕТ В центрі — Хачатур Хачатрян, праворуч — перекладач, доцент ПУЕТ | Фото Анастасії Недогорської

Суд взяв під варту третього підозрюваного у вбивстві «свободівця» Олега Супруненка — його колегу-депутата Хачатура Хачатряна

Сьогодні зранку третьому підозрюваному у нападі на депутата Миргородської міськради Олега Супруненка Хачатуру Хачатряну обрали запобіжний захід. Суддя Октябрського суду Полтави Алла Чуванова постановила взяти його під арешт на 60 діб.

Нагадаємо, інформація про те, що депутата Миргородської міськради Хачатура Хачатряна підозрюють у нападі, який призвів до смерті його колеги-депутата від ВО «Свобода» Олега Супруненка, з’явилася учора. Засідання щодо обрання йому запобіжного заходу відбувалася того ж дня, однак розгляд довелося продовжити сьогодні.

На другому засіданні депутата захищав новий адвокат Артур Овакімян. Під час засідання Хачатур Хачатрян користувався послугами перекладача — доцента з ПУЕТа. Той знадобився депутату Миргородської міськради, бо він не розумів української мови, на якій велося засідання.

Після заслуховування матеріалів справи суддя Алла Чуванова задовольнила клопотання слідчих. Хачатура Хачатряна взяли під варту на 2 місяці без права внесення застави.

Такий самий запобіжний захід та ж суддя обрала вчора для двох інших підозрюваних у тому ж злочині — Марданяна і Гребенюка.

Усім трьом інкримінують розбій, вчинений організованою групою, або поєднаному із заподіянням тяжких тілесних ушкоджень (ч.4 ст.187 ККУ) та нанесення умисних тяжких тілесних ушкоджень, які спричинили смерть потерпілого (ч.2 ст.121 ККУ).

Справа стосується нападу на 29-річного депутата Миргородської міськради, керівника місцевого осередку ВО «Свобода» Олега Супруненка в ніч з 11 на 12 липня. Коли його знайшли на узбіччі дороги, він був непритомний, із поламаними ребрами та ногами. Лікарі 26 днів боролися за життя Олега Супруненка, але їм довелося констатувати його смерть.

Дарина СИНИЦЬКА, Анастасія НЕДОГОРСЬКА, «Полтавщина»