Депутат Полтавської міськради Ярослав Мартинюк заявив про вихід із «СДП»

Депутат Полтавської міської ради Ярослав Мартинюк Депутат Полтавської міської ради Ярослав Мартинюк | Фото Миколи Лисогора

Під час сесії Полтавської міськради троє партійців заявили про вихід із «Соціал-демократичної партії», серед яких депутат Ярослав Мартинюк

З лав «Соціал-демократичної партії» вийшли троє партійців, двоє з яких — депутати. Відповідні заяви вони оголосили сьогодні, під час сесії Полтавської міськради.

Першою про вихід з партії повідомила депутат Київської у місті Полтава ради Валентина Теплінська, другою — Наталія Шуригіна. Вона балотувалася до тієї ж райради, але не пройшла.

Третім став депутат Полтавської міськради Ярослав Мартинюк. Усі троє причиною виходу з партії назвали процес відкликання депутатів Сергія Луценка та Дениса Поліщука зі складу міськради.

Валентина Теплінська назвала методи партії «тоталітарними», а Ярослав Мартинюк висловився на захист двох вищезгаданих депутатів.

Лідер фракції «СДП» Олександр Шамота відреагував на вихід колеги тим, що назвав його «тушкою».

— Маски зірвані і Мамай отримав трьох зрадників, — сказав депутат.

Також він заявив, що вже має достатньо підписів для відкликання Сергія Луценка та Дениса Поліщука, але поки збір продовжується. Останній вже офіційно вийшов зі складу фракції «СДП» у міськраді, про що було оголошено на сесії. Таким чином, зараз фракція офіційно складається з чотирьох депутатів, а на практиці з двох.

Наразі «опозиція» у Полтавській міськраді налічує 11 депутатів: 2 — «СДП», 3 — «Самопоміч», 6 — ВО «Свобода».

Дарина СИНИЦЬКА, «Полтавщина»