Депутат Полтавської міськради Вячеслав Федоряка долучився до благодійної акції українсько-канадського фонду

Під час робочого візиту Романа Савицького до Полтави Під час робочого візиту Романа Савицького до Полтави

Благодійний фонд «Суспільна служба українців Канади у Ванкувері» передав до Полтави понад 27 тонн гуманітарної допомоги. Зокрема, функціональні електричні ліжка, постільну білизну, одноразові хірургічні костюми, а також лікарняні візки для перевезення дітей.

Участь в акції взяв і представник депутатської команди Андрія Матковського В’ячеслав Федоряка, який забезпечив тимчасове зберігання гуманітарної допомоги, її перевезення та розвантаження.

— Переконаний, що тільки спільними зусиллями ми можемо зробити багато добрих справ, — говорить Вячеслав Федоряка. — Вдячний небайдужим громадянам Канади, які допомагають нашій країні, а також полтавцям, котрі не стоять осторонь благодійництва. Це перша партія допомоги, яку ми приймаємо від канадських друзів. Впевнений, що далі буде.

Начальник управління охорони здоров'я Сергій Котов, завідувач хірургічним відділенням ДМКЛ Микола Гриценко, депутат міськради Вячеслав ФедорякаНачальник управління охорони здоров’я Сергій Котов, завідувач хірургічним відділенням ДМКЛ Микола Гриценко, депутат міськради Вячеслав Федоряка

Лікарняні ліжкаЛікарняні ліжка

Постільна білизнаПостільна білизна

Цього разу всі надіслані речі передали до дитячої міської клінічної лікарні Полтави. Тому незабаром маленькі пацієнти будуть лікуватися вже на сучасних ліжках.

— У нашій лікарні є 300 ліжок, — зазначає головний лікар закладу Лариса Савченко. — Ми щороку оновлюємо меблі, але і нинішня матеріальна допомога стане нам в нагоді.

Окрім меблів та інвентарю, до Полтави із Канади надійшло і багато інших медичних виробів, які лікарі використовують щодня. Начальник міського управління охорони здоров’я Сергій Котов переконує: для лікарень медичних розхідних матеріалів забагато не буває.

Зустріч із Романом СавицькимЗустріч із Романом Савицьким

Роман СавицькийРоман Савицький

— Рукавички, марлі, текстиль — матеріал, який використовується для проведення хірургічних втручань та інших маніпуляцій, — говорить Сергій Котов. — Це все вкрай необхідно для щоденної роботи медичних працівників.

Поспілкуватися із лікарями та дізнатися про нагальні потреби медичних закладів до Полтави завітав президент Суспільної служби українців Канади у Ванкувері Роман Савицький. Він розповів, що тамтешні благодійники і надалі допомагатимуть українцям. Зокрема, у планах на 2017 рік — передати не менше шести контейнерів гуманітарної допомоги.

За матеріалами прес-служби Полтавської міської ради