Депутат Полтавської міської ради вимагає звіту по прибиранню снігу

Після не проведеного 7 березня у Полтаві виконкому депутат міськоїради від «Самопомочі» Дмитро Сенчакович запропонував скликати постійну комісію, на засіданні якої заслухати звіт профільного заступника міського голови з питань прибирання снігу, посипання вулиць та запобіганню ожеледиці.

Пост відповідного змісту депутат розмістив на своїй сторінці у «Фейсбук» о 15:30. У тексті автор наголошує на тому, що під час засідання виконкому 7 березня депутати та небайдужі полтавці бажали почути звіт заступника міського голови Андрія Ляміна. Запитати у нього хотіли про проведені у місті роботи із прибирання снігу, посипання вулиць та запобіганню ожеледиці. Проте виконком сьогодні не відбувся, отже і відповіді на питання ані депутати, ані жителі Полтави не отримали.

Зважаючи на це, Дмитро Сенчакович пропонує провести 12 березня у приміщенні міської ради засідання постійної комісії з питань містобудування, архітектури, розвитку міського господарства, транспорту, розвитку підприємницької діяльності, розвитку міста, інвестицій, туризму. На засідання запросити Андрія Ляміна, начальника управління ЖКГ Сергія Сінельника, керівника комунального підприємства ЖЕО№2 Олександра Ландаря та начальника інспекції з контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста Володимира Рака.

Відповідне звернення депутат через апарат міської ради направив голові постійної комісії Олегу Бєлоножку.

Пропозицію офіційно зареєстрував та поставив до відома голову комісії, який усно підтримав пропозицію, тому маю надію, що не доведеться скликати комісію третиною складу, і вже 12 березня 2018 року буде визначена дата та час проведення комісії, на якій всі охочі отримають відповіді на питання, що виникли. Дуже сподіваюся, що комісійно буде прийнято рішення покарати винних у ситуації, що склалася, – написав депутат на своїй сторінці у «Фейсбук».

Нагадуємо, 7 березня засідання виконкому міської ради не відбулося через сутички між громадськими активістами та працівниками міської ради.