Депутат Лубенської міськради Катерина Скуратовська спростовує свою попередню інформацію

Депутат просить вважати її попередню інформацію — недостовірною і такою, яка не відповідає дійсності

На сайті «Полтавщини» від 7 червня 2017 року було опубліковано відкрите звернення до народного депутата України Капліна С.М. — лідера Соціал-демократичної партії (СДП).

Зазначена інформація підлягає спростуванню, оскільки є недостовірною та такою, що не відповідає дійсності і негативно впливає на репутацію ФОП Волика Д.В. та депутата Лубенської міськради Алєксєєва Є.В.

Згідно з постановою Пленуму Верховного Суду України від 27.02.2009 року № 1 «Про судову практику у справах про захист гідності та честі фізичної особи, а також ділової репутації фізичної та юридичної особи» недостовірною вважається інформація, яка не відповідає дійсності або викладена неправдиво, тобто містить відомості про події та явища, які не існували взагалі або які існували, але відомості про них не відповідають дійсності (неповні або перекручені). Вимагаємо від редакції Інтернет-видання «Полтавщина» опублікувати спростування поширених відомостей так, як зборів ініціативної групи не було, а лист підписали на моє прохання.

У свою чергу мене ввели в оману перший заступник голови Лубенської міськради Шингарій О.І. та приватний підприємець Корнієнко С.Ю.

Підприємець Волик Д.В. взагалі не здійснює перевезення у моєму мікрорайоні, а послуги з перевезення пасажирів надає інший підприємець. Зрозуміло, що певні претензії до перевізників нашого міста є, але це робочі моменти. Я глибоко переконана, що якби перевізникам надавалося 100% відшкодування за перевезення пільгових категорій громадян, а не 22% як зараз — проблем з пільговиками не було б взагалі.

У результаті вище викладеного всі підписанти листа та я особисто прошу вибачення у перевізника Волика Д.В., депутата Лубенської міськради від Соціал-демократичної партії (СДП) Алєксєєва Є.В. та народного депутата Капліна С.М.

Прошу також надрукувати інформацію про спростування раніше наданої мною інформації.

З повагою, депутат Лубенської міськради К.Д.СКУРАТОВСЬКА