Депутат Диканьської райради Олексій Говтвяниця заявив, що на нього тисне поліція

Депутат від БПП вважає, що поліція виконує замовлення і здійснює на нього тиск, що видно із її вибірковості до депутатів

Депутат Диканьської райради (фракція БПП) Олексій Говтвяниця заявив, що органи поліції здійснюють на нього тиск. По-перше, він повідомив, що поліція не передавала до суду матеріали кримінального провадження за ст. 366-1 КК України (декларування недостовірної інформації), а лише вручила повідомлення про підозру. По-друге, провадження відкривала і веде поліція району, а не обласне слідче управління.

— За цієї статтею поліція не має право звертатися до НАЗК, а діяти навпаки — реагувати після відповідного звернення НАЗК, яке перевірило декларацію і знайшло порушення. В цій ситуації поліція чомусь діє по своїй ініціативі і не в своїй компетенції, — повідомив Олексій Говтвяниця. — Є підозра, що поліція виконує замовлення мого колишнього бізнес-партнера, з фірми якого я вийшов і поновив діяльність своєї фірми. Також до цієї справи підключили Сергія Чередніченка, який на своїй маршрутці привіз до мене додому 20 чоловік спецназу, який надягнув на мене наручники, тероризував дружину та доньок. Чомусь у поліції існує така цікавість тільки єдиного депутата Диканьської райради, чому вони поперед НАЗК не перевіряють інших депутатів? Чи це не свідчить про замовлення таких дій?

Депутат також вважає, що поліція притягнула його ім’я в іншому провадженні, де підозрюють, що СФГ «Світанок» (фірма Олексія Говтвяниці) та СФГ «Федій», «перебуваючи у змові із службовими особами 4 сільрад, домовилися про передачу у користування земель сільськогосподарського призначення в розмірі понад 300 га без здійснення відповідних оплат за користування сільськогосподарськими землями. За його словами, є відповідні договори із пайовиками і це легко перевірити.

Також Олексій Говтвяниця повідомив, що у час, коли багато політиків «перефарбувалися», він перший став активно допомагати українській армії, за що має відповідну грамоту від голови УПЦ КП Філарета.

Ян ПРУГЛО, «Полтавщина»