Департамент будівництва ОДА ще два дні прийматиме дитячі малюнки на конкурс «Школа майбутнього»

Конкурс дитячих малюнків «Школа майбутнього», організований Департаментом будівництва, містобудування і архітектури та ЖКГ Полтавської ОДА, закінчується через два дні. На сторінку у Facebook та приймальню Департаменту надійшли вже більше 30 малюнків.

Конкурс проводиться до Міжнародного дня захисту дітей. Вікових обмежень для учасників немає, але директор Департаменту Тимофій Голбан стверджує, що занадто дорослим діткам призи будуть не цікавими. Переможці отримають цікаві розвиваючі книги та конструктори.

— Зараз усі дітки, які взяли участь у нашому конкурсі відвідують садочок або ж початкову школу. Малюнків багато, і це чудово, що діти показують своє бачення навчального закладу, — говорить Тимофій Голбан. 

Тема шкільної освіти актуальна і завдяки перетворенням, які зараз проходять у країні. Мінрегіон як раз проводить реформу та оновлює навчальні заклади. 

Прийом малюнків на конкурс одразу планували закінчити 1 червня. Але продовжили його до 7 червня на прохання полтавців. У дітей вже розпочалися канікули і дехто поїхав на відпочинок у села.

— Нашому сину Кості 3 рочки, і нам цікаво було самим подивитися як він бачить школу. Хоч йому ще три роки ходити у садочок. Дуже приємно, що державні структури влаштовують такі цікаві конкурси, — розповідає мама одного з учасників конкурсу Людмила Кювеллі.

Для того щоб встигнути взяти участь у конкурсі потрібно, щоб ваша дитина намалювала своє бачення школи майбутнього. Ви можете принести малюнок до приймальні Департаменту будівництва по вулиці Зигіна, 1 (останні двері направо на першому поверсі) або ж надіслати скан-копію у приватні повідомлення на сторінку у Facebook.

А вже 8 червня малюнки опублікують на сторінці для проведення голосування. До 14 червня підписники за кількістю лайків оберуть трьох переможців. Автори тих трьох робіт, які наберуть найбільше вподобань, і отримають призи.

Призи за перше місцеПризи за перше місце

Призи за друге місцеПризи за друге місце

Призи за третє місцеПризи за третє місце

Після оголошення результатів конкурсу усі малюнки повісять у приймальні Департаменту будівництва. Оцінити галерею зможуть усі відвідувачі структури. 

З усіма питаннями стосовно конкурсу та участі у ньому звертайтеся на сторінку Департаменту у Facebook: www.facebook.com/poltava.dep.bud

Це не перший конкурс від Департаменту будівництва. Наприклад, весною на сторінці у Facebook пройшов розіграш книги Лева Вайнгорта «Записки провінційного архітектора».

Прес-служба Полтавської ОДА