Денис Поліщук погрожує фізичною розправою активістам, що збирають підписи за його відкликання з міськради

У Полтаві продовжують збирати підписи за відставку депутатів міської ради від Соціал-демократичної партії (СДП) Сергія Луценка та Дениса Поліщука. Кандидати на вихід намагаються усіляко перешкоджати ініціативній групі. В хід ідуть брудні залякування людей та спроби перешкодити роботі наметів ініціативної групи. Зокрема, сьогодні, повідомили активісти, Денис Поліщук опустився до особистих погроз фізичною розправою.

— Я поламаю тобі руки і ноги, якщо ти продовжуватимеш збирати підписи за моє відкликання! — з такими словами сьогодні вранці накинувся на соціал-демократа Дмитра Грузду поки що депутат Денис Поліщук. Про це повідомив сам Дмитро Грузда, депутат Київської райради від СДП.

— Він підбіг до мене просто на вулиці, влаштував цирк зі штовханиною і залякуваннями. Кричав щось про фізичну розправу, що не залишить мене у спокої, якщо я не припиню брати участь в ініціативній групі по відклику. Написав заяву до нацполіції. Вимагатиму внести її до ЄРДР і розслідувати цей та інші факти перешкоджань роботи. Це спроба вплинути на волевиявлення громадян — такий же злочин як і під час виборів. Вони дограються, що їх не тільки відкличуть, а ще й судитимуть, — заявив Грузда.

Це не перша спроба депутатів-зрадників завадити полтавцям і соціал-демократам у процедурі імперативного мандату. СДП вже повідомляла про напад Луценка на намет в с. Вороніна, на окрузі, де він обирався від СДП. Потім там же залякати людей намагався депутат Батьківщини Анатолій Клименко. Коли не вийшло — спробували задіяти адмінресурс — інспекція з благоустрою видала припис на демонтаж тимчасової споруди. Утім агітнамет не є тимчасовою спорудою і не є носієм реклами. Оскільки порушень благоустрою немає, а територія навколо прибрана і доглянута — це лише спроба будь-яким чином вплинути на хід та результати збору підписів, вважають соціал-демократи.

— Луценко зі своїми покровителями намагаються перешкодити нам завершити розпочате. Це не важливо, адже ми вже зібрали значно більше голосів, ніж це було потрібно. Але термін збору до 27 вересня і ми не збираємось припиняти роботу. Це принципова позиція — нехай нарешті і вони і їхні патрони з «ширки» побачуть, що часи януковичщини минули. Крісло депутата не залізне і за зраду виборці можуть з легкістю вибити його з під жирних дуп корупціонерів. Вони не стільки бояться, що ми відкличемо Луценка і Поліщука — для них це розходний матеріал, використають і викинуть. Але бояться, що після прецеденту відкликати почнуть їхніх депутатів. Для корумпованої мафія Мамая-Матковського в міськраді — це велика втрата, — розповідає очільник Полтавської міської парторганізації СДП Олександр Шамота.

За словами голови фракції СДП в міськраді напади на намети не поодинокі. Так, на 23 вересня невідомі намагалися спалити намет і забрати підписні листи. Соціал-демократи по всіх випадках звернулися до поліції і чекають на відкриття кримінальних проваджень за фактом перешкоджання роботі ініціативної групи.

— Всі факти вкотре показують, що ми не помилилися, відкликаючи цих депутатів. Під овечою шкурою довго переховувались зрадники й тушки Мамая, не виключено, що в майбутньому корупціонери та злочинці, — говорить Шамота. — Прикро розчаровуватися в людях. Кожного із них ми досить довго пробачали за помилки і зради. Але врешті терпець однопартійців і полтавців урвався. І як бачимо вчасно. Процес очищення неминучий, якщо ми бажаємо зберегти чистоту намірів і йти наміченим курсом по зміні країни, — резюмував Олександр Шамота.

Прес-служба Соціал-демократичної партії (СДП)