День молоді в Полтаві був патріотичним

На День молоді патріотичним було усе – від кольорів прапору до виконавців на концерті!

Є речі, що можуть об’єднати абсолютно різних людей, причому не двох-трьох, а сотні в надзвичайно могутню єдність. Недільного вечора «Друга Ріка» з’єднала між собою багатьох людей довкола однієї цінної ідеї – радості та гордості за свою національну приналежність: «Я – українець!».

22

Одна з небагатьох істинно українських груп, яка, не дивлячись на пристойний вік, не втратила своєї особливості, самобутності. Їх пісні не просто слухають, а чують, відчувають, від них біжать сотні «мурашок» усім тілом і вони запам’ятовуються не надовго, а на усе життя, бо закрадаються в найглибинніші куточки свідомості.

24

Гурт виконував пісні, які вже по праву стали класикою українського року: «П’ю з твоїх долонь», «Вже не сам», «Три хвилини». Подарували полтавцям і пісні з нового альбому «Supernation».

Дощова погода не зіпсувала настрою ні зірковим гостям, ні полтавцям. Навпаки, дощ додав особливого забарвлення, створив парасолькову атмосферу. А потім, наприкінці, посипався ще й золотий дощ з блискіток (замість салюту). 

3

Концерт ДО дощу

36

Концерт ПІД ЧАС дощу

3133 34 35