Де та як у Полтаві можна оформити закордонний паспорт?

У Полтаві закордонний біометричний  паспорт  можна оформити у чотирьох територіальних підрозділах.  Розташовані вони  за наступними адресами:

– пров. Шкільний, 4
– пров. Рибальський, 16-а
– вул. Олени Пчілки, 19а
– вул. Г. Сталінграду, 30

Нетерміновий біометричний паспорт, виготовляється протягом 20 робочих днівта коштує 557 грн. 32 коп. Терміновий,  можна зробити протягом семи робочих днів за 810 грн. 32 коп.

«Для оформлення цих документів місце реєстрації не має значення», – наголошують у міграційній службі.

Щоб оформити паспорт для виїзду за кордон, необхідно :

1. Прийти до відділення з паспортом України, ідентифікаційним кодом та за наявності зі старим закордонним паспортом, який можна залишити чинним. Копії документів не потрібні.

2. Стати в чергу або записатися в електронну.Електронна черга в Полтаві існує лише у відділенні на провулку Шкільному.

3. Оплатити замовлення, зберігши квитанцію про оплату. Це можна зробити в будь-якій банківській установі або безпосередньо у територіальному підрозділі ДМС через термінал оплати. Крім того, в рубриці «Платіжні реквізити» на сайті Державної міграційної служби можна дізнатися ціну на виготовлення паспорта, роздрукувати ці реквізити й оплатити в будь-якому банку.

4. Коли надійде черга, потрібно разом з інспектором заповнити анкету. У кабінетісфотографують, візьмуть відбитки пальців та необхідно буде залишити підпис на електронному планшеті. Усього процедура займає не більше 10-15 хвилин.

Залежно від замовлення через 20 чи 7 днів можна забрати свій біометричний закордонний паспорт у відділенні.

Паспорт громадянина України для виїзду за кордон видається терміном на 10 років.