Давід Куруц зможе ходити – з вашою допомогою

До «0532» звернулася Інна Крошка – мама хлопчика на ім’я Давід, який хворіє на ДЦП і бореться за право самостійно ходити

«Давід – дитинка з двiйнi, з’явився на світ завчасно: в результаті кесаревого розтину в 6,5-місячний термін з вагою 1100 гр. Лікарі практично не давали шансів на життя хлопчика,1,5 мiсяці реанiмацii.. Давiд важко пристосовувався до життя: легенi погано працювали, часто переставав дихати,був дуже слабенький, постiйно був пiд наглядом. В 1,5 Давiду поставили дiагноз – ДЦП спастична диплегiя…

Тато хлопчикiв покинув, сказавши, що такi дiти  йому не потрiбнi… Я почала шукати необхідне лікування для Давіда. Це Мiжнародна клiнiка вiдновного лiкування iм. Козявкiна, що в Трускавцi. Пiсля пройдених курсiв лiкування  в клiнiцi, синок досягнув великих результатiв: він може перевертатися, повзати, сидіти, вставати біля опори, ходити з пiдтримкою за ручки, може невелику вiдстань пройти, тримаючись за одну ручку. Давiд навчається за індивідуальною програмою. Лікарі дають хороші прогнози і кажуть, що Давід зможе самостійно ходити, але для цього потрібно i далi проходити курси реабілітації в клiнiцi три рази на рік, щоб не втратити позитивної динаміки одужання.

Курс лIкування дуже дорого коштує – 12 000 грн на лiкування + 3000 грн на проживання пiд час лiкування! На наступний курс лiкування ми записанi в жовтні  2018 року. На жаль, я таких грошей не маю, тому змушена звертатися про допомогу».

Допомогти хлопчику встати на ноги та відчути повноцінне життя можете і Ви. Перерахувати посильну для Вас допомогу можна на картковий рахунок мами у ПриватБанку:

5168 7551 0703 3363 для Крошки Iнни Володимирiвни.

Допоможемо маленькому Давиду разом!