Cправу щодо вбивства Бабаєва і судді Лободенка повернули в Октябрський суд Полтави

Октябрський районний суд міста Полтава Октябрський районний суд міста Полтава | Фото Миколи Лисогора

Апеляційний суд Харківської області повернув розгляд справи замовних вбивств мера Кременчука Бабаєва та судді Лободенка до Октябрського райсуду Полтави

Ухвалу Октябрського райсуду Полтави про повернення до прокуратури обвинувального акту по справі двох замовних вбивств мера Кременчука Бабаєва та судді Лободенка скасував Апеляційний суд Харківщини. Справу знову будуть розглядати у полтавському суді. Про це «Полтавщині» повідомив адвокат Григорій Фелоненко.

16 листопада у Харкові відбулося судове засідання по справі двох замовних вбивств: мера Кременчука Олега Бабаєва та судді Олександра Лободенка. Судді Апеляційного суду Харківської області розглядали скаргу прокуратури на рішення Октябрського райсуду Полтави.

Як повідомив захисник одного з обвинувачуваних Григорій Фелоненко, судді Анатолій Люшня, Володимир Плетньов та Сергій Шабельніков скасували рішення Октябрського райсуду про повернення обвинувального акту до прокуратури. Тобто справу повернули на розгляд до Октябрського райсуду Полтави. Повний текст ухвали оголосять сьогодні о 17:00.

Судді Олександр Струков, Анатолій Савченко та Віталій Микитенко Судді Олександр Струков, Анатолій Савченко та Віталій Микитенко

Нагадаємо, що справа про замовні вбивства мера Кременчука Олега Бабаєва та судді Олександра Лободенка розглядає вже четверта суддівська колегія. 27 вересня судді Октябрського райсуду Анатолій Савченко, Олександр Струков та Віталій Микитенко на підготовчому засіданні задовольнили клопотання захисників та обвинувачених про повернення обвинувального акту до прокуратури через численні недоліки. На таке рішення прокуратура подала апеляцію. Її розгляд якої розпочався 25 жовтня у Апеляційному суді Харківської області. Тоді засідання перенесли на 16 листопада через клопотання обвинуваченого Ігоря Пасічного. Його адвокат не зміг з’явитися до суду.

Анастасія НЕДОГОРСЬКА, «Полтавщина»