Чому керівник Полтавської екоінспекції Вадим Осипенко порушує Закон України?

Нещодавно ми розповідали вам про Олександра Костенка, працівника Державної екологічної інспекції у Полтавській області, який публічно заявив про неправомірні дії керівництва та постійний тиск на підлеглих

За те, що Олександр Костенко не виконував незаконні вказівки Вадима Осипенка, його звільнили. Сам керівник Держекоінспекції Вадим Осипенко відмовився коментувати цю ситуацію і продовжує порушувати закони України. Цього разу він, нехтуючи своїми обов’язками, не подав декларацію про доходи, що є серйозним порушенням законодавства.

Адже згідно з наказом Державної екологічної інспекції України № 357-о від 13.09.2017 року «Про припинення державної служби Осипенко В. Г.» пана Осипенка В.Г. було звільнено з посади начальника Державної екологічної інспекції у Полтавській області. Підстава — п.1 ч. 1 ст. 88 Закону України «Про державну службу» у зв’язку з поновленням на посаді державної служби особи, яка раніше її обіймала.

Вадим Осипенко Вадим Осипенко

Відповідно до ст. 3 ЗУ «Про запобігання корупції» Вадим Осипенко зобов’язаний перед своїм звільненням подати декларацію про доходи. Але він, з нез’ясовних причин, цього не зробив.

Я звернувся до Управління захисту економіки УНПУ України в Полтавській області заява з проханням:

  • Зареєструвати цю заяву в ЄРДР, про що повідомити заявника в установлений законом термін.
  • Порушити провадження, в ході якого з’ясувати ступінь вини, мотиви та обсяг наслідків від порушення гр. В.Г. Осипенко антикорупційного законодавства.
  • Притягти винну особу до встановленої відповідальності згідно визначених законодавством санкцій.

Євгеній МАРТОСЕНКО, голова Полтавської обласної парторганізації Громадсько-політичного руху Валентина Наливайченка «Справедливість»