Чоловіку, який стріляв у полтавця у під’їзді на Браїлках, призначили 128 тис. грн застави

Сходи першого під’їзду будинку на вул. Гожулівській, 6 після стрілянини Сходи першого під’їзду будинку на вул. Гожулівській, 6 після стрілянини

Чоловіка, який стріляв в голову полтавцю у під’їзді будинку на вул. Гожулівській, взяли під варту із правом внесення застави

Нагадаємо, 14 січня, близько 10:30, у Полтаві на Браїлках, у під’їзді багатоповерхового будинку на вул. Гожулівській, 6, відбулася стрілянина. В результаті події один чоловік опинився у лікарні. Пізніше поліція дізналася, що стріляв 51-річний мешканець цього під’їзду із травматичної зброї. Про його мотиви не повідомлялося.

З матеріалів реєстру судових справ стали відомі причини стрілянини, а також інші подробиці події.

Як розповів підозрюваний Олег Д., між ним та постраждалим, який був у стані алкогольного сп’яніння, виникла сварка. Під час неї останній погрожував Олегу Д. ножем, тому він був змушений використати травматичний пістолет. При цьому цілився він у тулуб, однак постраждалий змінив положення і кулі потрапили у голову.

Травматичний пістолет Травматичний пістолет

39-річний потерпілий розповів трохи іншу версію подій. В той день він повертався додому з роботи і зайшов до не свого під’їзду, щоб випити там пива. Чоловік сів на східцях між першим і другим поверхом. За деякий він час побачив, що по східцях підіймається невідомий чоловік. Він підійшов, сказав: «Ну, і?», дістав з-за поясу пістолет і тричі вистрелив потерпілому у голову. Потім зайшов у квартиру на другому поверсі праворуч та зачинив двері.

Потерпілий заявив, що зайшов до чужого під’їзду випити на сходах пива

За даними реєстру судових справ, 16 січня Київський райсуд Полтави обрав Олегу Д. запобіжний захід — тримання під вартою із правом внесення 128 тис. грн застави. Він спробував оскаржити таке рішення в апеляційному суді, однак отримав відмову.

Також з судових матеріалів відомо, що Олег Д. працює охоронцем у ТОВ «Сучасна варта». Під час обшуку у його квартирі, окрім травматичного пістолету із 28 гумовими кулями, поліцейські знайшли 2 пари дерев’яних палиць зв’язаних мотузкою (схожих на нунчаки) та 2 мисливських ножа.

Дарина СИНИЦЬКА, «Полтавщина»