Чоловік, який вдарив товариша ножем біля полтавського «АТБ», проведе 2 роки у в’язниці

Полтавський суд засудив до 2 років ув’язнення чоловіка, який на порозі «АТБ» перерізав товаришу артерію

Ленінський райсуд Полтави виніс вирок Євгену Карцеву, який у жовтні 2016 року перерізав ножем артерію своєму товаришу. Чоловіка визнали винним та засудили до двох років ув’язнення. Про це «Полтавщині» стало відомо з реєстру судових справ та офіційного сайту суду.

Нагадаємо, 31 жовтня 2016 року Євген Карцев разом із знайомим був біля АТБ по вулиці Богдана Хмельницького, 28. Вони посварилися і Карцев вдарив товариша ножем у ногу. Лезо вдарило по артерії і чоловік мало не помер, та йому вчасно надали допомогу.

Євген Карцев Євген Карцев

За два тижні чоловіка взяли під варту. 26 квітня йому винесли вирок.

На суді Євген Карцев визнав провину в умисному тяжкому тілесному ушкодженні і розкаявся у цьому. Врахувавши це, головуючий суддя Юрій Новака призначив чоловіку 2 роки позбавлення волі. За статтею 121, яку йому інкримінували, йому загрожувало від 5 до 8 років ув’язнення. Обвинувачений ще має право на апеляцію.

Згідно з даними реєстру судових справ, Євген Карцев працює в БО «Світло надії». За даними офіційного сайту організації, чоловік є переселенцем і працював у громадських оплачуваних роботах.

Дарина СИНИЦЬКА, «Полтавщина»