Через заміну виконавця робіт полтавці травмуються у розвалених підземних переходах

У серпні у Полтаві розпочали ремонт двох підземних переходів, які знаходилися в аварійному стані, – підземного переходу біля Головпоштамту та переходу біля зупинки “вулиця Шевченка”.

Але приблизно через тиждень ремонтні роботи припинилися на декілька днів, що викликало невдоволення полтавців.

“Б’ються, падають зі сходів, швидкі приїжджають. Люди останнім часом падають туди-сюди з дітками також”, – розповідає продавчиняЛюда про те, що щодня бачить у переході.

“Треба робити, а не сидіти за столами у кабінетах”, – додає пенсіонеркаГалина Іванівна.

“На даний час ремонт, який здійснюється у підземному переході, дуже ускладнює рух,– коментуєОлена.– Дощ пішов, і дуже важко пересуватися такою малою територією, де ще й велика калюжа”.

“Тісно ходити, розумієте? Якщо почали справу, потрібно її довести до кінця”, – каже студентка Марина, виходячи з переходу біля Головпоштамту.

Однак чиновники неохоче пояснюють, чому ж ремонти зупинилися.

“Усі питання, які вас турбують – в прес-службу міської ради”, – відповіли нам у приймальні Сергія Сінельника.

У мерії ж кажуть: можливою причиною затягування ремонтних робіт є заміна виконавця.

“Ну я не замовник, ще раз вам кажу. Я тільки контролюю замовника. Не підійшла перша організація. Могла кваліфікація працівників не підійти”, – відповів нам Андрій Лямін, заступник міського голови з питань ЖКГ.– Зараз роботи призупинені, правильно?– Ні!– Вони тривають ці роботи?– Звісно! – доповів нам чиновник.

А поки визначаються, хто ж ремонтуватиме перехід у центрі надалі, він досі стоїть у риштуванні та напіврозваленому стані. На відміну від підземної споруди на Шевченка, де вже працюють будівельники. Вартість ремонту двох переходів – майже 3 млн бюджетних грошей.