Через непорозуміння між «Полтавагазом» та ЖЕКом мешканці дев’ятиповерхівки 5-й день живуть без газу

Майже тиждень мешканці на Великотирнівській, 20 живуть без газопостачання, адже «Полтавагаз» вимагає, щоб КП «ЖЕО №2» уклав договір на ремонт труби, комунальники відмовляються це зробити

5 днів без послуги газопостачання живуть мешканці під’їзду 9-поверхівки, що на Великотирнівській, 20 у Полтаві. Про проблему «Полтавщині» розповіла мешканка Наталія:

— 30 січня сусіди відчули запах газу. Приїхали представники «Полтавагазу» і від’єднали від газопостачання спочатку увесь будинок (на три під’їзди), але згодом іншим послугу відновили, а без газу залишилась лише наша сторона у під’їзді, це 9 квартир. Звернулися до газовиків, а вони відповіли, що ЖЕК нехай укладає із ними договір, тоді вони відремонтують трубу. А ЖЕК нам говорить, що вони не будуть укладати такий договір, тому що труба не їхня. Звернулися до Полтавської ОДА, там відповіли, що «Полтавагаз» — комерційна структура і тому — це не їхня компетенція. В аварійці міській про це також знають, але нічим допомогти не можуть. Один мій сусід знизу — інвалід-візочник, у мене дитина — 1,8 року. І що нам робити?

Заступник міського голови Олексій Чепурко відповів, що знає про цю проблему, яка спочатку року стала для Полтави вже типовою:

— З початку року таких адрес було 4-5, газопостачання там вже відновили, хоча із проблемами. Дещо не розумію позицію «Полтавагазу». «ЖЕО №2» не має ліцензії на проведення таких робіт, тому це завдання для газовиків. Будемо із ними ще працювати, а стосовно будинку на Великотирнівській, то до кінця дня я можу повідомити мешканцям більш конкретну інформацію.

Нагадаємо, що у 2014 році мешканці будинку на Пушкіна, 64а місяць прожили без газу через розгерметизацію мережі. Тоді проблему «вирішували» заглушкою на газовій трубі, тобто, припиненням послуги.

Ян ПРУГЛО, «Полтавщина»