Чередніченко не платитиме Лупаєнку «мзду» за пасажирські перевезення

Третій день приватне підприємство депутата міської ради Максима Голдиша та монополіст, на якого відкриті кримінальні провадження по корупційним схемам Юрій Лупаєнко, намагатися тиснути на перевізників, щоб вони платили хабарі

Третій день тривають перевірки, які проводить Укртрансбезпека на вимогу ТОВ «Трек Сервіс Контроль». І якщо працівники діють в межах чинного законодавства, то місцеві корупціонери намагатися зняти з рейсів маршрутні таксі, які категорично не будуть платити мзду!

Юрій Лупаєнко — бухгалтер ТОВ «ЛЮГ» — спочатку мені погрожував фізичною розправою, а потім запропонував знижку в щомісячних платежах. Так, за 5000 грн з кожного автобусу я зміг би працювати на маршрутах, які він викупив у Мамая!

Вони блокують наші автобуси, погрожують та пропонують корупційну схему! Ще раз нагадую полтавцям, що Лупаєнко, Мамай, Голдиш створили корупційну схему в траспортній схемі міста. Так, частину своїх повноважень Полтавська міська рада передала приватному товариству «Трек Сервіс Контроль», який в свою чергу здійснює незаконні перевірки приватного транспорту, готує документи на конкурс по питанню міських перевезень та взагалі регулює транспортну систему Полтави.

Юрій Лупаєнко є фігурантом низки кримінальних проваджень, які розслідує Нацполіція.

Останні декілька днів група осіб, порушуючи чинне законодавство, блокує транспортні засоби, зриває таблички та провокує фізичне насилля.

Директор ТОВ «Трек Сервіс Контроль» В’ячеслав Поспєлов вривається в маршрутки, всім показує посвідчення приватного підприємства і наказує висаджувати пасажирів.

Ми вже звернулися до Нацполіції із заявами щодо погроз та перешкоджання руху транспортних засобів!

Офіційно і відкрито повідомляю, що не буду щомісячно платити хабарів Лупаєнку, Голдишу та Мамаю! І у разі подальшого тиску, буду діяти згідно з Конституцією України!

Сергій ЧЕРЕДНІЧЕНКО, ГО «Центр захисту прав громадян»