Чередніченко ігнорує погрози і тиск

Продовжуються щоденні перевірки маршрутних таксі, які задіяні в програмі «Транспорт» Сергія Чередніченка

Зранку 28 листопала на площі Слави (Південний вокзал) «Руту» перевірили двічі з інтервалом у одну годину. Перевірки відбувались навіть в суботу та неділю. Сергій Чередніченко прокоментував дану ситуацію наступними словами:

— По-перше, мені прикро, що поліція та Трансбезпека стають заручниками міської корупційної банди в особах Лупаєнка, Голдиша та Мамая. Адже саме їх працівниками Лупаєнко намагається тиснути на водіїв, власників транспортних засобів та особисто на мене. Наразі працівники поліції та Трансбезпеки замість патрулювання та перевірки всього міського трафіку, працюють лише на 51 та 52 маршрутах міста! При цьому якщо 26 маршрут та 44 вже «здалися», то 52 маршрут як не платив, так і продовжує не платити Лупаєнку.

28.11.2017 Полтава, площа Слави

По-друге, пропозиції, погрози, кидання гранат у подвір’я не працює, а лише поглиблює ситуацію. Адже міські казнокради тільки загострюють ситуацію. Замість того, щоб легалізувати та дати можливість людям чесно працювати та заробляти, Мамай, Шевченко, Стеценко, Голдиш та Лупаєнко отримають адекватну реакцію.

Зараз «шістка» Максима Голдиша — В’ячеслав Поспєлов — надає інформацію про кількість накладених протоколів на перевізників, але чомусь не вказує, що 95% всіх правопорушень лежить на підприємствах Юрія Лупаєнка: ПП «ЛЮГ», ТОВ «Полтава Люкс 2009», «Делко компані» та «Євробус Полтава». Бездіяльність правоохоронних органів, Полтавської ОДА, перехід червоної межі політичним злочинним угрупуванням — призведуть до початку реальних конфліктів, які ми спостерігаємо в країнах, де влада переходить межу, а правоохоронці не хочуть чи не можуть слідкувати за порядком. Останні події в місті — це результат бездіяльності силовиків та безкарності злочинців у владі!

Навіть місія ОБСЄ вчора була шокована тим, що відбувається в Полтаві останніми місяцями. Громадяни, які не хочуть і ніколи не будуть брати участі в корупційних схемах, вимушені будуть спиратися на міжнародне право та Конституцію України, захищати своє законне право на життя в своїй країні.

Сергій ЧЕРЕДНІЧЕНКО, голова ГО «Центр захисту прав громадян»