Cергій Чередніченко вимагає від керівництва області почати виконувати свої функції

Громадська організація розпочинає низку акцій, протестів для висвітлення корупційних схем докучаєвців та керівництва ОДА

Полтавська антикорупційна організація розпочала акцію та вимагає реакції правоохоронних органів, щодо повернення державі боргів з боку АПК «Докучаєвські чорноземи» (власники Андрій Сокіл, Юрій Кобченко та Олександр Удовіченко).

— Станом на початок листопаду 2017 року ці екс-регіонали винні державі та підприємствам різної форми власності більш ніж 100 млн грн. Вони протягом останніх 4-х років не сплачують податків, не розраховуються з десятками державних та приватних підприємств, незаконно обробляють землю та перетворили Карлівський район на феодальну вотчину, — говорить Сергій Чередніченко.

Саме ОДА повинна захищати законність та інтереси держави в Полтавський області. Саме Голова ОДА Головко повинен вже давно звернутися в правоохоронні органи та негайно розслідувати всі факти, які оприлюднила #командаЧе через ЗМІ. На сьогодні Головко та Товстий покривають та замовчують факти шахрайства та порушення низки законів з боку АПК «Докучаєвські чорноземи». Тому ми розпочинаємо низку акцій, протестів для висвітлення корупційних схем докучаєвців та керівництва ОДА. Враховуючи той факт, що моє звернення до НАБУ та Прем’єр-міністра Гройсмана перенаправлено до Полтавської ОДА та обласного управління Національної поліції, ми вимагаємо реакції з боку влади. Адже саме на обласну адміністрацію покладені функції контролю та реагування на порушення чинного законодавства та регулювання процесів законності та конституційних прав в області. Голова ОДА повинен вже давно дати розпорядження, щоб правоохоронні органи перевірили інформацію, яку ми викладаємо в ЗМІ та оприлюднюємо на акціях.

Додержання Конституції та реагування на беззаконня — це пряма функція представника президента в області. Профільний заступник ОДА Роман Товстий взагалі повинен регулювати процеси в діяльності сільськогосподарського комплексу в області. Своїми діями він повинен щоденно стояти на боці держави та законності.

— Якщо в області деякі підприємці так відкрито плюють на закони та державу і все це відбувається без покарання, то про який розвиток та інвестиції може йти мова? В мене складається враження, що обласна влада просто усунулась від своїх прямих обов’язків та щоденно займається власним збагаченням, а не вирішенням проблем в області, — підсумував Сергій Чередніченко.

В разі відсутності реакції з боку ОДА та Нацполіції ми будемо пікетування Міністерство внутрішніх справ та Адміністрацію Президента.

Сергій ЧЕРЕДНІЧЕНКО, голова ГО «Відродження Полтави»