Бюджет Полтави на наступний рік: за двадцять хвилин, без конкретики і частини депутатів

У Полтаві мляво, але все таки почали готувати головний фінансовий документ – бюджет-2018. Це питання сьогодні, 21 листопада, розглядали на засіданні депутатської комісії з питань економічної політики, комунальної власності, бюджету, фінансів. 

Зазначимо, не всі члени депутатської комісії були присутніми. Зокрема, не було лідера фракції «БПП «Солідарність» у міськраді Андрія Матковського та Віталія Павлія (секретаря комісії). 

Про підготовку бюджетного процесу Григорій Сахно, голова бюджетної комісії зазначив таке:

– Уже більш-менш сформовані цифри, – без особливої конкретики сказав Григорій Сахно. – Робота йде кожного дня щодо формування бюджету. Як тільки чуть-чуть з’являться цифри, ми з вами будемо знову збиратися.

Загалом на сьогоднішньому засіданні бюджетної комісії розглядали лише одне питання – «Про звернення депутатів Полтавської міської ради до Кабінету Міністрів України та розгляд листа депутата міської ради Юрія Бойка щодо проекту державного бюджету України на 2018 рік». Власне, знову обласний центр ризикує «затягнути» із вчасним прийняттям міського бюджету, оскільки залежить від того, коли буде прийняти державний бюджет.