Бурулькопад, початок кампанії ЗНО, зйомки «Польової кухні» – найважливіші події тижня у Полтаві

4-го лютого у Полтаві стався іще один випадок травмування дитини внаслідок падіння льоду із даху будівлі. Цього разу льодова брила впала з будинку по вулиці Соборності, 26/14. Внаслідок падіння постраждала 7-річна дівчинка. ЇЇ забрав до медичного закладу автомобіль «швидкої допомоги»

4 лютого почалася реєстрація для участі в ЗНО

5 лютого – чергова жертва бурулькопаду. На перехресті вулиць Європейської та Соборності близько 7:40 у центрі Полтави, біля торгового центру “Злато місто” , постраждала вісімнадцятирічна дівчина

Цього ж дня комунальники вкотре нагадали Полтавцям, що не повинні прибирати бурульки. Відповідну заяву оприлюднили на сайті Полтавської міської ради.

6 лютого – знову травмування бурулькою. Цього разу ушкодження отримала 15-річна мешканка Шевченківського району міста. Від удару бурулькою дівчина отримала струс головного мозку та гематому лобної частини голови. Потерпілу госпіталізували до 1-ї міської клінічної лікарні.

Цього ж дня громадські активісти прийшли до міської ради, аби порушити проблему травмування бурульками. Зустріч завершилася гучними звинуваченнями і скандалом.

6 лютого проводили слідчий експеремент у справі трагічного ДТП, внаслідок якого загинув 15 річний Артем Левченко

6 лютого До Полтавської обласної клінічної лікарні з попереднім діагнозом відкрита черепно-мозкова травма госпіталізований громадянин Т. 1936 року народження, мешканець Шевченківського району м. Полтави. Травми потерпілий отримав внаслідок падіння на нього льодяної брили з даху будинку. За кілька годин потерпілий помер у лікарні .

7 лютого до Полтави приїздив  відомий український журналіст Костянтин Грубич. Разом із знімальною групою телеканалу «1+1» він готує черговий випуск своєї програми  «Польова кухня».Поки готувалася шпундра, якою Костянтин збирався подивувати глядачів, ведучий спілкувався з полтавцями про ситуацію з «бурулькопадом».

Потім частував присутніх шпундрою. Полтавці, які щойно критикували владу і звинувачували її у неорганізованості, ледь не знесли  стіл зі стравою, а також Костянтина Грубича та кухаря Тимофія Гайового.