Будівництво сучасного кардіоцентру у Полтаві продовжать з новим проектувальником

Сьогодні на території будівництва клінічного кардіологічного центру у Полтаві (вул. Макаренка, 1А) відбулася нарада з приводу зміни генерального проектувальника. Ним став ДПІМ «Міськбудроект». На заході обговорили основні моменти зміни проектної документації.

Генеральним проектувальником будівництва кардіоцентру був ПАТ «Український зональний науково-дослідний і проектний інститут по цивільному будівництву». Але минулого тижня його представники надіслали відмову від авторських прав. Це пов’язано з місцем розташування організації та проблеми з фінансуванням, які вона наразі має. 

Тому замовник залучив нового проектувальника — Державний проектний інститут містобудування «Міськбудпроект». Ця організація знаходиться в Полтаві і зможе активніше брати участь у реалізації будівництва. Участь у обговоренні основних проблем і визначенні напрямків роботи взяли представники проектувальника, обласної влади та керівництво кардіодиспансеру. 

Під час наради представники нового проектувальника пообіцяли підготувати скоректований проект до початку травня. Наразі в документації містяться помилки стосовно системи опалення, подачі лікувального кисню. Але, зважаючи на те, що помилки не стосуються загальних робіт, будівництво все одно триває. 

Начальник Управління капітального будівництва Полтавської ОДА Тимофій Голбан позитивно оцінює хід виконання робіт:

— Перший раз за останні, мабуть, 10 років, ми працюємо з початку року. Зазвичай, політичні проблеми не давали можливості почати будівництво вчасно. А так, обласна рада прийняла бюджет в грудні і ми вже реалізовуємо декілька проектів: обласна філармонія, кардіодиспансер, «швидка». 

Тимофій Голбан також додав, що і хід виконання будівельних робіт, і кількість залучених працівників вражають. Наразі вдалося добре організувати процес і результат має бути відповідним. 

Крім того, на нараді вирішили привести фасад корпусу кардіодиспансеру до того ж вигляду, як і в новому кардіологічному центрі. Будівельники також проведуть утеплення будівлі.

Нагадаємо, що у травні почалося будівництво кардіологічного центру. Тоді голова Полтавської ОДА Валерій Головко заклав символічну капсулу у першу палю будівлі. Загальна вартість проекту — 96 млн грн.

Прес-служба Полтавської ОДА