Будівлю ендокринологічного відділення другої міської лікарні вперше капітально відремонтують

Корпус ендокринологічного відділення міської клінічної лікарні №2 Корпус ендокринологічного відділення міської клінічної лікарні №2

Триває ремонт ендокринологічного відділення міської клінічної лікарні № 2. Тут планують замінити покриття даху, утеплити горищне перекриття та зовнішні стіни, виконати загальнобудівельні роботи, влаштувати підйомну платформу та санвузол для маломобільних груп населення, замінити віконні, дверні блоки та навісу над входом. 

Головний лікар Євген Іщейкін, розповідає, що ця ендокринологія, єдина в місті, виконує функцію міського ендокринологічного відділення. Споруді, в якій розташоване відділення, близько 70 років. Так капітально її лагодять уперше.

— Ремонтні роботи розпочалися ще навесні. Шатровий дах замінили на металочерепицю, утеплюють фасад. Це економитиме теплоенергію в гігакалоріях. Розвели сантехнічне обладнання, проводиться розведення електрообладнання, оскільки непридатні електрокабелі потребують заміни, — говорить Євген Іщейкін.

Виконроб Віктор Майорніков зазничає, що першочергово звертають увагу на якість матеріалів, відслідковують, що у виробників та постачальників була гарна репутація.

Згідно проектно-кошторисної документації вартість капітального ремонту ендокринологічного відділення МКЛ № 2 обійдеться міському бюджету в майже 6 млн грн. За такий обсяг робіт депутати міськради проголосували на сесії.

Депутат Андрій Матковський завітав до лікарні, щоб ознайомитися з ходом виконання робіт, поспілкуватися із колективом закладу. Він зазначив, що тільки у цій лікарні ремонтувалися хірургічне та ЛОР-відділення:

— Капітальні ремонти проводяться у кожному лікувальному закладі. Більша частина ремонтних робіт спрямована на енергозбереження — ремонт покрівлі, заміна вікон та дверей, утеплення. На жаль, вирішити всі медичні питання у місті швидкими темпами не вдається, втім, депутати мають план на наступні три роки, — зауважив депутат.

Виконроб Віктор Майорніков, депутат міськради Андрій Матковський, головний лікар Євген ІщейкінВиконроб Віктор Майорніков, депутат міськради Андрій Матковський, головний лікар Євген Іщейкін

За словами фахівців, ремонтні роботи триватимуть ще три місяці. Вже з листопада пацієнти лікуватимуться в оновленому відділенні. Ліжко-місць залишиться 40, як і до ремонту. Поки ж пацієнтів перевели до терапевтичного відділення.

За матеріалами прес-служби Полтавської міської ради