Будівельні роботи у обласній філармонії планують завершити до кінця вересня

Під час перевірки ходу будівельно-монтажних робіт Під час перевірки ходу будівельно-монтажних робіт

14 лютого начальник Управління капітального будівництва облдержадміністрації Тимофій Голбан провів огляд ходу будівельних робіт в Полтавській обласній філармонії. Там же пройшла оперативна нарада з представниками експлуатуючої організації і підрядника для визначення та вирішення поточних проблем.

Реставрація будівлі Полтавської обласної філармонії розпочалася в грудні минулого року. Для реалізації проекту наразі з бюджету виділено 10 млн грн. Але в ході проведення робіт з’являються нові проблеми, які потребують вирішення для повноцінного функціонування закладу. Тому ця сума може збільшуватися.

— За підтримки депутатів обласної ради ми плануємо до серпня, максимум до кінця вересня закінчити всі будівельні роботи, — розповів Тимофій Голбан.

У ході огляду будівлі спеціалісти УКБ перевірили хід виконання реставрації в усіх приміщеннях. Крім того, оцінили поточний стан сцени та обговорили її подальше оздоблення.

Тимофій Голбан Тимофій Голбан

Олег Тищик Олег Тищик

Після проведення огляду з ініціативи Управління капітального будівництва відбулася оперативна нарада керівництва експлуатуючої організації, підрядника та представників громадськості, які слідкують за ходом виконання робіт.

Наразі реставрація йде за графіком. Якщо між підрядником і представниками філармонії виникають якісь непорозуміння, вони одразу ж оперативно вирішуються. Адже порозуміння між всіма сторонами — запорука успішної реалізації проекту.

Під час наради Під час наради

— Хоча замовник — Управління капітального будівництва. Ми — третя сторона, нас можна і не слухати. Але робітники слухають і йдуть на контакт. Якщо є зауваження — вони зупиняють роботи, перероблюють. Нам приємно, — говорить директор Полтавської обласної філармонії Олег Тищик.

Весь проект реставрації коштуватиме 43 млн грн. Роботами займається ТОВ «Ві.Ай.Пі. Будівельна компанія» з Львівської області.

Прес-служба Полтавської ОДА