Боротьба із наслідками снігопадів на Полтавщині: за ніч розчистили 1500 км доріг, із заметів відбуксирували 162 автомобілі

Фото: Служба автомобільних доріг у Полтавській області

Рятувальники та дорожники розчищають від снігу дороги та витягують із снігових заметів транспортні засоби — на державних дорогах організовані відстійники, щоб перечекати негоду

У зв’язку із сильними снігопадами та хуртовинами, які розпочалися вдень 27 лютого, рятувальники Полтавського гарнізону ДСНС України надають допомогу водіям автомобілів на автошляхах області. Так, найбільше бійців ДСНС викликали на допомогу у Полтавському та Решетилівському районах на автодорозі Київ — Харків.

Станом на шосту ранку 28 лютого рятувальники відбуксирували 162 автомобілі (156 — вантажних, 4 — легкових та 2 автомобілі Екстреної медичної допомоги), в яких перебували 209 людей. Для цього рятувальники виділили 105 чоловік особового складу та 32 одиниці техніки.

Як повідомили в управлінні ДСНС у Полтавській області, бійці пожежно-рятувальних підрозділів області продовжують надавати допомогу водіям.

В управлінні з питань цивільного захисту населення Полтавської ОДА повідомили, що для розчищення автошляхів області протягом 27 лютого працювало 120 одиниць техніки та 156 працівників ДП «Полтавський облавтодор».

Служба автомобільних доріг у Полтавській області повідомила, що підрядники розчистили понад 1500 км автодоріг, висипали 400 тонн піщано-сольвої суміші. Окрім цього дорожники закликали водіїв утриматися від поїздок. Якщо негода все-таки застала в дорозі, то краще не продовжувати рух, а зачекати до ранку в одному із місць відстою транспортних засобів список яких Служба оприлюднила на своєму сайті.

Розташування стоянок та місць відстою для вантажних транспортних засобів в межах смуг відведення автодоріг загального користування Полтавської області

При цьому слід пояснити, що САД розчищає близько 1700 км доріг державного значення, а дороги районного значення передали на баланс Полтавської ОДА, це понад 7 тис. км автодоріг. Згідно із укладеним договором, районні дороги обслуговує міжнародний консорціум «Алві Род» та її підрядники.

Щодо обласного центру, то на ранок основні транспортні магістралі Полтави та її околиці розчистили від снігу.

Ян ПРУГЛО, «Полтавщина»